Micuna Nordika detská postieľka biela

Kód: NORDIKA WHITE
€333 €277,50 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia

Detská postieľka Nordika 120x60 cm je vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a seversko-škandinávskym vplyvom tým najlepším doplnkom do každej detskej izby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postelka Nordika 120x60 cm je vďaka svojmu minimalistickému dizajnu a seversko-škandinávskym vplyvom tým najlepším doplnkom do každej detskej izby. Praktická detská postieľka so spúšťacou bočnicou, s piatimi polohami matraca a kolieskami pre lepšiu manipuláciu a pohodlie.

Voliteľne si môžete doobjednať niekoľko ďalších systémov Micuna

  • DUO súprava na premenu dvoch postieľok na dvojčatá.
  • Zásuvka pod detskú postieľku Micuna je nevyhnutným doplnkom detskej postieľky.
  • Bezpečnostná zábrana Micussori premení postieľku na otvorenú, keď sa vaše dieťa dokáže samo dostať do postieľky a von z nej.
  • RELAX SYSTEM praktický systém, pomocou ktorého môžete matrac do postieľky umiestniť do dvoch rôznych polôh: do vodorovnej polohy a so sklonom od 7° do 10° bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť.
  • Be2in Wood - so súpravou Be2in Wood ju môžete premeniť na spoločné spanie pomocou systému hardvéru a remienkov, ktorý sa ľahko inštaluje a so všetkými bezpečnostnými zárukami.

Detská postieľka má širšie využitie a bola navrhnutá ako konvertibilná postieľka, ktorá umožňuje dokúpením príslušenstva ju premeniť na spoločnú postieľku, ktorú jednoducho prisuniete k Vašej posteli.

detska postielka 60x120

Toto príslušenstvo je ideálne pre spojenie dvoch postieľok, či už ide o rovnaké alebo rôzne modely, pomocou jednoduchého a bezpečného systému. Doplnok je ideálny na to, aby deti po narodení spolu spali. 

postieľka pre dvojičky

Patentovaný Relax System® Micuna vám umožňuje meniť uhol počas spánku dieťaťa medzi 7º a 10º alebo ho dať do vodorovnej polohy bez toho, aby ste ho museli budiť . Sklon zlepšuje dýchanie, znižuje tlak hlavy na matrac, znižuje možnosť polohovej plagiocefálie, podporuje trávenie a znižuje regurgitáciu. Toto príslušenstvo poskytuje dieťaťu tú najbezpečnejšiu polohu: spánok na chrbte, vyhýbanie sa nebezpečným situáciám, ako je efekt masky, a znižuje opätovné vdychovanie CO2

refluxny system

Príslušenstvo zásuvka pod detskú postieľku Micuna je nevyhnutným doplnkom detskej postieľky, ktorý vám umožní využiť voľný priestor pod postieľkou, takže vo veciach dieťaťa bude vždy poriadok.

postielka so suplikom

Alebo dokúpením bezpečnostnej zábrany Micussori ju premeniť na otvorenú postieľku, keď sa vaše dieťa dokáže samo dostať do postieľky a von z nej .

bezpečnostná zábrana

Dá sa nastaviť v 5 výškach, aby sa postieľka ľahko prispôsobila posteli rodičov a cítili sa blízko dieťaťa po celú noc, čo uľahčí pohodu a odpočinok celej rodine. Výška postieľky je 29,5 cm, 39,6 cm, 44,5 cm, 49,4 cm a 54,8 cm.

polohovanie roštu

Funkcia:
5 polôh polohovania roštu alebo spoločné spanie
Pohyblivá strana
So 4 kolieskami, z ktorých dve majú brzdu

nordika charakteristika

Dostupné farby

farba nordika

Vonkajší rozmer:
Výška 98 cm / Šírka 66 cm / Hĺbka 121 cm

Materiál:
Buk

Odporúčanie:
Na vyčistenie odporúčame utrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou. Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Bezpečnostné osvedčenie: Európske schválenie: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bielo lakovaného farbami na báze vody a netoxickými lakmi. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Dodatočné parametre

Kategória: S posuvnou bočnicou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg
Farba: Biela
Materiál: MDF na báze vody
Kolieska: Áno
? Polohovanie matraca: Áno
Rozmer matraca: 60 x 120 cm
? Sťahovacie bočnice: Áno
Vonkajší rozmer: 66 x 121 x 98H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024