Micuna zábrana na postieľku 120x60cm biela

Kód: MONT-1863 WHITE
€69 €57,50 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
6.6.2024
Možnosti doručenia

Zábradlie proti vypadnutiu Micussori je možné pripevniť na ktorúkoľvek postieľku Micuna s rozmermi 120 x 60 cm a tiež pre dom Tipi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostnú zábranu je možné pripevniť na ktorúkoľvek postieľku Micuna s rozmermi 120 x 60 cm a tiež pre dom Tipi. S hranami, ktoré sú zaoblené, aby sa zabránilo poškriabaniu, sa toto príslušenstvo riadi filozofiou Montessori. Je to zábrana, ktorá pomáha malým deťom rozvíjať ich nezávislosť a je ideálna, keď sa vaše dieťatko naučí samo vchádzať a vychádzať z postieľky.

bezpečnostná zábrana

Funkcie:

  • voliteľné zábradlie z kolekcie Micussori
  • produkt prispôsobený filozofii Montessori
  • pre postieľky Micuna 120 x 60 cm, ktoré sú uvedené v katalógu a pre dom Tipi
  • je vhodné umiestniť ju do najnižšej výšky roštu postieľky a zložiť kolieska

Bod záujmu:
Naša bariéra Micussori je ošetrená farbami na vodnej báze a netoxickými lakmi. Všetko naše drevo pochádza z udržateľne obhospodarovaných lesov a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame na základe eko dizajnu. Máme silný záväzok k zelenej výrobe.

Materiál: lakované MDF

Rozmer: 76,5 x 1,2 x 34H cm

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bielo lakovaného farbami na báze vody a netoxickými lakmi. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostné zábrany
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Rozmer: 76,5 x 1,2 x 34H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024