O nás

nasbanner
 
Dieťa si od narodenia vytvára silné putá a práve ranné roky života sú dôležité pre vývin osobnosti a temperamentu človeka. Najsilnejšie väzby má so svojimi rodičmi a postupne si obľubuje aj svoje hračky a predmety v prostredí, v ktorom vyrastá. V Babyom si uvedomujeme, že aj prostredie má významný vplyv na vývin dieťaťa, a preto vyberáme funkčné, elegantné a vysokokvalitné produkty, ktoré potešia nie len vaše dieťa ale aj vás.

Naším cieľom je prehlbovať puto medzi dieťaťom a matkou v bezpečnom prostredí detskej izby. Je to krásny čas života, na ktorý nikdy nezabudnete a chceme, aby ste si ho čo najviac vychutnali.

Vyberte si produkty z našej ponuky výberového nábytku a doplnkov pre vás a vaše dieťa. Produkty vyberáme podľa súčasných módnych trendov a z materiálov najvyššej kvality. V našom obchode môžete nájsť postieľky, kolísky, detské postele, ohrádky, komody, skrine, prebaľovacie pulty, poličky, detské stoličky, kvalitné ručne vyrábané detské koberce prateľné v práčke z prírodných materiálov, detskú posteľnú bielizeň, hracie deky, prikrývky, detské spacie vaky, zavinovacie plienky, perinky, kvalitné štýlové oblečenie a topánočky, plyšové a iné hračky, darčekové predmety a ostatné doplnky pre batoľatá a deti. 

S výberom najvhodnejších produktov veľmi radi pomôžeme a odporučíme vám kombinácie nábytkov a doplnkov tak, aby sa detská izba premenila na detský sen.

Niečo o nás a značkách ktoré Vám ponúkame

Sme malá rodinná firma, ktorá sa zamerala práve na predaj detského nábytku a doplnkov, pretože sme chceli priniesť niečo unikátne, jedinečné , kvalitné a samozrejme uľahčiť ľuďom, dostať sa k takému jedinečnému produktu priamo na Slovensku.

Tým, že aj my sami máme doma dieťatko, sme sa vždy zamerali na kvalitu a každý produkt sme vyberali tak, ako by to bolo pre naše vlastné dieťa. Všetky produkty prešli kontrolou a sú certifikované, ako to EÚ nariaďuje, takže sa nemusíte obávať látok obsiahnutých vo farbách, dreve a materiáloch použitých na textíliách.

Pri každom produkte je rozpísané zloženie a aký materiál je použitý na danom výrobku.

Všetky značky, ktoré máme v našej ponuke majú naozaj jedinečný dizajn a ponúkajú kvalitnú výrobu.

V pravidelnom kontakte sme s našimi dodávateľmi, ktorí vždy promptne reagujú na každú našu požiadavku. Osobne našich dodávateľov navštevujeme, najmä v Taliansku ale aj v Belgicku či Holandsku, čo samozrejme posilňujeme naše vzťahy.

Ak máte jedinečnú požiadavku, vždy sa snažíme vyhovieť, pretože zákazník je pre nás vždy prvoradý, preto mnohokrát tovar vezieme MY OSOBNE, priamo k vám.

V skratke o našich TOP značkách :

Medzi  najobľúbenejšie značky, patria najmä Nanán, Italbaby, Quax, Caramella Interiors, Micuna a Baby ´s Only. Samozrejme aj ostatné značky sú veľmi obľúbené, ale čo sa týka najmä zariaďovania detských izieb, sa práve tieto zaradili do našich TOP značiek.

  • Značka Nanán 

Nanán je medzinárodná, vedúca značka vo svete ranného detstva detí. Výroba sa nachádza v Taliansku, ale svoju sieť obchodov môžete nájsť po celom svete. Nábytok a doplnky do detskej izby, posteľná bielizeň, plyšové hračky, cestovné a kozmetické tašky a mnoho iných, na toto sa zameriava Nanán. Každá kolekcia je niečim výnimočná a iná, tým zaručuje, že si budete mať rozhodne z čoho vybrať.

  • Značka Italbaby

Nádherná talianska značka pre deti od narodenia až po ich dospievanie.

Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. V ponuke nájdete od klasických detských kolekcií až po nové a moderné štýly. Italbaby ponúka obrovské množstvo textílií (plachta,baldachýn, mantinel, deky, uteráky, plienky, obliečky..), ktoré si môžete aj vy sami určiť aký bude rozmer, farba, poprípade výšivka a pod.

  • Značka Quax

Belgická značka Quax ponúka nadčasový svet kombinujúci moderný dizajn s teplom a atmosférou domova. Ich kolekcie vás očaria, sú rozmanité, moderné ale zároveň klasické, ktoré dokonalo zapadnú do akejkoľvek domácnosti či so štýlom Škandinávie alebo moderného dizajnu. Takisto okrem nábytku si veľmi obľubujete ich ergonomické nočníky, osušky, poťahy na PVC podložky a PVC podložky, hracie deky a hrazdičky.

  • Značka Caramella Interiors

Ak hľadáte čisté línie a moderný dizajn, určite siahnite po tejto značke. Majú takisto nádherne kolekcie v rôznych jemných pastelovych farbách. Ponúkajú štýlový nábytok a doplnky, ktoré si rozhodne zamilujete. Nábytok je vhodný aj pre rodičov, napríklad veľmi obľúbené je aj hojdacie kreslo, ktoré je mäkké, pohodlné a veľmi sa mu zavďačia najmä mamičky.

Veľmi obľúbenú možnosť, ktorú využíva veľa mamičiek je personalizované doplnky (uteráky, poduška, mojkáčik, deka…),meno dieťatka Vám výrobca bezproblémov vyšije priamo počas výroby produktu.

  • Značka Baby ´s Only :

Holandská značka zameraná najmä na doplnky pre bábätká. Veľmi obľúbené produkty tejto značky sú práve deky, osušky, poťahy na PVC podložku, hracie deky ale najväčším víťazom sú práve hracie kolotoče nad postieľku. Takisto ponúkajú rôzne a farebne odlišné kolekcie, takže k týmto doplnkom, ktoré máme v ponuke, ľahko zladíte aj iné odlišné doplnky, keďže majú jemne zenité farby.

  • Značka Micuna

Micuna je španielsky výrobca, zameraný najmä na nábytok do detskej izby. Veľmi obľúbeným kúskom je práve kreslo pre mamičky, ktoré samozrejme určite radi využívajú aj oteckovia. Polohovacie kreslo je nadmieru pohodlné, umývateľné a v krásnom dizajne. Micuna ponúka nábytok pre dvojičky, čiže ak máte možnosť, dokážete si zakúpiť rovno 2 postieľky, ktoré spojíte tak, aby bábätka boli bezpečne pri sebe blízko a vám to uľahčí prílišné zohybanie k bábätkam, vďaka polohovaniu roštu.

Ak ste sa rozhodli nám dôverovať, spravíme všetko pre to, aby ste boli spokojní vy a najmä vaše dieťatko.

Kedykoľvek sme Vám k dispozícii, nie len pred samotným výberom, ale aj po tom, ako si produkt zakúpite a nebudete si vedieť dať rady, neváhajte, napíšte nám alebo zavolajte, poprípade zašlite mail aj s fotografiou a my sa Vám pokúsime čo najlepšie pomôcť.

Ďakujeme za prečítanie.

Váš tím Babyom.