Doprava

Tovar posielame v rámci Slovenskej a do Českej republiky zdarma.
Tovar na sklade odosielame maximálne do 24 hodín.

Predávajúci dodá tovar Kupujúcemu až po úplnom zaplatení jeho kúpnej ceny, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Predávajúci si balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje aj daňový doklad a v prípade potreby aj návod na používanie.

Možnosti doručenia tovaru:

  • tovar expedujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti DPD. Rozvoz tovaru zabezpečujem v rámci celej Európskej Únie. Kupujúci je e-mailom informovaný, kedy bola zásielka expedovaná. Doba dodania je zvyčajne do 24 hodín od vy-expedovania.
  • tovar expedujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti Zásielkovňa. Môžete si vybrať doručenie na odberné miesto alebo doručenie priamo až k Vám domov.
  • nad rozmerný tovar a nábytok expedujeme prostredníctvom paletovej prepravnej spoločnosti Geis. Rozvoz tovaru zabezpečujem v rámci celej Európskej Únie. Kupujúci je e-mailom informovaný, kedy bola zásielka expedovaná. Doba dodania je zvyčajne do 24 hodín od vy-expedovania.

Cena paletovej prepravy nábytku bude účtovaná podľa aktuálneho cenníka spoločnosti Geis pri potvrdení objednávky.
Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru (počet balíkov) pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou.

Aktuálne sadzby a spôsob doručenia tovaru mimo Slovenska individuálne na dotaz

Cena prepravného bude zákazníkovi oznámená písomne - emailom v závislosti od objemu, hmotnosti zásielky a adresy doručenia.

Povinnosti Kupujúceho pri prevzatí tovaru:

  • pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník má právo tovar neprevziať a ihneď kontaktuje Predávajúceho. Podpisom preberacieho protokolu Kupujúci potvrdzuje, že zásielka bola prevzatá neporušená.