Doprava

Tovar na sklade odosielame maximálne do 24 hodín.

Predávajúci dodá tovar Kupujúcemu až po úplnom zaplatení jeho kúpnej ceny, pokiaľ nie je dohodnuté inak. Predávajúci si balné neúčtuje, účtuje len prepravné náklady. Súčasťou dodávky nie je inštalácia objednaného tovaru. Zásielka s tovarom vždy obsahuje aj daňový doklad a v prípade potreby aj návod na používanie.

Možnosti doručenia tovaru:

  • tovar expedujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti GLS. Rozvoz tovaru zabezpečujem v rámci celej Európskej Únie. Kupujúci je e-mailom informovaný, kedy bola zásielka expedovaná. Doba dodania je zvyčajne do 24 hodín od vy-expedovania.
  • tovar expedujeme prostredníctvom prepravnej spoločnosti Packeta. Môžete si vybrať doručenie na odberné miesto alebo doručenie priamo až k Vám domov.
  • nad rozmerný tovar a nábytok expedujeme prostredníctvom paletovej prepravnej spoločnosti Geis. Rozvoz tovaru zabezpečujem v rámci celej Európskej Únie. Kupujúci je e-mailom informovaný, kedy bola zásielka expedovaná. Doba dodania je zvyčajne do 24 hodín od vy-expedovania.

Doručenie balíkov do Z-Boxu prostredníctvom zmluvných partnerov Packeta a Gls Slovakia.
V prípade, že Vašu zásielku sa nám nepodarí zabaliť do nižšie uvedených rozmerov, bude Vaša objednávka odoslaná kuriérom na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. 

  • Z-Boxy od Packety ponúkajú najväčšiu možnú veľkosť balíka, ktorý je možné zanechať v Z-Boxe je 36 x 45 x 61 cm.
  • Z-Boxy od GLS ponúkajú najväčšiu možnú veľkosť balíka, ktorý je možné zanechať v Z-Boxe je 60 x 60 x 60 cm.

Zákazník je povinný skontrolovať fyzickú neporušenosť a kompletnosť tovaru (počet balíkov) pri jeho preberaní a prípadné nedostatky uviesť do preberacích dokumentov a nechať potvrdiť odovzdávajúcou osobou.

Povinnosti Kupujúceho pri prevzatí tovaru:

  • pokiaľ je zásielka viditeľne poškodená alebo zničená, zákazník má právo tovar neprevziať a ihneď kontaktuje Predávajúceho. Podpisom preberacieho protokolu Kupujúci potvrdzuje, že zásielka bola prevzatá neporušená.