Micuna Globito detská postieľka biela

Kód: GLOBITO WHITE
-15%kód:MDD15
Značka: Micuna
€390 €325 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

Detská postieľka 120x60cm Globito je robustná, no na pohľad elegantná. Medvedík Globito sa objavuje v podobe jemnej a elegantnej perokresby. Je to ideálna detská postieľka pre dvojičky na kombinovanie s akýmkoľvek dekorom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská postieľka s odnímateľnou alebo sťahovacou bočnicou je robustná a elegantná zároveň. Medvedík Globito sa objavuje v podobe jemnej a elegantnej perokresby. Ideálna postieľka pre dvojičky na kombinovanie s akýmkoľvek nábytkom v detskej izbe.

Voliteľne si môžete doobjednať niekoľko ďalších systémov Micuna

  • DUO súprava na premenu dvoch postieľok na dvojčatá.
  • Zásuvka pod detskú postieľku Micuna je nevyhnutným doplnkom detskej postieľky.
  • Bezpečnostná zábrana Micussori premení postieľku na otvorenú, keď sa vaše dieťa dokáže samo dostať do postieľky a von z nej.
  • RELAX SYSTEM praktický systém, pomocou ktorého môžete matrac do postieľky umiestniť do dvoch rôznych polôh: do vodorovnej polohy a so sklonom od 7° do 10° bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť.
  • DESK - súprava je tiež voliteľným systémom, pomocou ktorého urobíte z postieľky vášho dieťaťa praktický písací stôl.
  • Be2in Wood - so súpravou Be2in Wood ju môžete premeniť na spoločné spanie pomocou systému hardvéru a remienkov, ktorý sa ľahko inštaluje a so všetkými bezpečnostnými zárukami.

Detská postieľka má širšie využitie a bola navrhnutá ako konvertibilná postieľka, ktorá umožňuje dokúpením príslušenstva ju premeniť na spoločnú postieľku, ktorú jednoducho prisuniete k Vašej posteli.

globito postielka

Toto príslušenstvo je ideálne pre spojenie dvoch postieľok, či už ide o rovnaké alebo rôzne modely, pomocou jednoduchého a bezpečného systému. Doplnok je ideálny na to, aby deti po narodení spolu spali. 

postieľka pre dvojičky

Patentovaný Relax System® Micuna vám umožňuje meniť uhol počas spánku dieťaťa medzi 7º a 10º alebo ho dať do vodorovnej polohy bez toho, aby ste ho museli budiť . Sklon zlepšuje dýchanie, znižuje tlak hlavy na matrac, znižuje možnosť polohovej plagiocefálie, podporuje trávenie a znižuje regurgitáciu. Toto príslušenstvo poskytuje dieťaťu tú najbezpečnejšiu polohu: spánok na chrbte, vyhýbanie sa nebezpečným situáciám, ako je efekt masky, a znižuje opätovné vdychovanie CO2.

refluxny system

Príslušenstvo zásuvka pod detskú postieľku Micuna je nevyhnutným doplnkom detskej postieľky, ktorý vám umožní využiť voľný priestor pod postieľkou, takže vo veciach dieťaťa bude vždy poriadok.

postielka s medvedikom

Príslušenstvo pre premenu detskej postieľky na písací stôl, ktorý bude môcť používať nielen pre domáce úlohy, ale bude môcť popustiť uzdu svojej kreativite, keď použije hornú dosku ako tabuľu. Nebojte sa, značky je možné ľahko vymazať. Vďaka dreveným stúpačkám je možné stôl namontovať v rôznych výškach a v dvoch polohách: horizontálne alebo šikmo.

písaci stul

Alebo dokúpením bezpečnostnej zábrany Micussori ju premeniť na otvorenú postieľku, keď sa vaše dieťa dokáže samo dostať do postieľky a von z nej.

bezpečnostná zábrana

Dá sa nastaviť v 5 výškach, aby sa postieľka ľahko prispôsobila posteli rodičov a cítili sa blízko dieťaťa po celú noc, čo uľahčí pohodu a odpočinok celej rodine. Výška postieľky je 35,5 cm, 38,7 cm, 45,1 cm, 48,3 cm a 54,9 cm.

polohovanie roštu

Funkcia:
5 polôh na lôžku alebo spoločné spanie
Pohyblivá strana
So 4 kolieskami, z ktorých dve majú brzdu

globito charakteristika

Vonkajší rozmer:
Výška 108 cm / Šírka 65,5 cm / Hĺbka 120 cm

Materiál:
Buk lakovaná MDF

Odporúčanie:
Na vyčistenie odporúčame utrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou. Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Bezpečnostné osvedčenie: Európske schválenie: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bielo lakovaného farbami na báze vody a netoxickými lakmi. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg
Farba: Biela
Kolieska: Áno
? Polohovanie matraca: Áno
Rozmer matraca: 60 x 120 cm
? Sťahovacie bočnice: Áno
Vonkajší rozmer: 120 x 65.5 x 108H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024