Micuna príslušenstvo na spojenie postieľok pre dvojičky 120x60 cm

Kód: 33993
€134 €111,67 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Ak chcete zariadiť detskú izbu pre dvojíčky, máme pre Vás inšpiráciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oddelený Kit je ideálnym doplnkom spojiť dve postieľky, rovnakého alebo rôzneho typu, s vynikajúcim, jednoduchým a bezpečným systémom.

Toto príslušenstvo je ideálny na to, aby naše deti po narodení zostali spať spolu, takže ich spánok bude pokojnejší a príjemnejší.

Súčasťou sady je navyše krásny držiak na fotografie v tvare tašky, kam bocian prenáša deti, takže si ho môžete prispôsobiť pomocou rodinné fotografie alebo podľa toho, čo chcete!

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2021