Micuna príslušenstvo na spojenie postieľok pre dvojičky

Kód: CP-1774 KIT DUO BED
€133 €110,83 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
6.6.2024
Možnosti doručenia

Toto príslušenstvo je ideálne pre spojenie dvoch postieľok, či už ide o rovnaké alebo rôzne modely, pomocou jednoduchého a bezpečného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto príslušenstvo je ideálne pre spojenie dvoch postieľok, či už ide o rovnaké alebo rôzne modely, pomocou jednoduchého a bezpečného systému. Doplnok je ideálny na to, aby deti po narodení spolu spali. 

postieľka pre dvojičky

Súprava obsahuje aj krásny fotorámik v tvare malého vrecka, v ktorom bocian nosí bábätká, ktoré si môžete prispôsobiť pre rodinnú fotografiu .

postieľka pre dvojičky

Materiál: MDF – tkanina

Rozmer:
šírka 116 cm / výška 13,5 cm / hĺbka 13 cm

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bielo lakovaného farbami na báze vody a netoxickými lakmi. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024