Micuna detský matrac s pamäťovou penou 60x120cm

Kód: CH-1293
€116 €96,67 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
8.3.2024
Možnosti doručenia

Špičkový matrac z  pamäťovej peny citlivý na teplo, ktorý sa prispôsobuje telu telesným teplom.

Detailné informácie

Podrobný popis

V spoločnosti Micuna skúmajú a analyzujú globálne odporúčania týkajúce sa detského spánku a aplikujú ich na všetky výrobky, čo zaručuje odpočinok a bezpečnosť. všetky matrace Micuna sú ošetrené proti roztočom a vyrobené v Španielsku.

Charakteristika:

  • úprava proti roztočom
  • termosenzitívny viskoelastický materiál
  • jemný na dotyk
  • antialergický a priedušný
  • zmierňuje tlak na rizikových oblastiach (ramená, boky, päty)
  • pôsobí na telo pod vplyvom telesnej teploty
  • 18 kg peny s dvoma 1 cm viskóznymi vrstvami

Rozmer matraca: 60 x 120 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 60 x 120 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2023