Micuna Lili detská postieľka 120x60 cm biela

Kód: 34003
€346
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021

Detská antibakteriálna postieľka, vytvorená pre dvojíčky alebo samostatne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lili je antibakteriálna postieľka 120x60, ktorá obohatí detskú izbu. Elegantná a zvlnená línia, táto postieľka s usmievavým Lili cloudom, okrem prenosu optimizmu, vytvorí atmosféru prvej trendy pre prvú izbu nášho drobca.  

Postieľka Lili s rozmermi 120 x 60 cm má voliteľný zladený textil, 100% bavlna. Detskú izbu môžete tiež doplniť kabrioletom. Zbierka najsladšej mikuny,  navrhnutá a vyrobená v Španielsku.

Voliteľne je možné pridať niekoľko systémov micuna: Súprava Duo  na premenu dvoch postieľok na dvojlôžkové postieľky, systém kyvadla, ktorý umožňuje vyváženie postieľky pomocou kolískovej zásuvky alebo systém Relax  praktický systém, pomocou ktorého môžete umiestniť matrac do postieľky. v dvoch rôznych polohách: vodorovne a so sklonom od 7 ° do 10 °, bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť. Na záver voliteľná  bezpečnostná bariéra Montessori , ktorá je dokonalým doplnkom toho, keď sa vaše dieťa naučí samo vstávať a sedieť z postieľky.

 

Zaujímavé:

Náš betlehem je vyrobený z bukového dreva s  antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna , farbami na báze vody a netoxickými lakmi . Všetky naše dreviny pochádzajú z  lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom  a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch  ekologického dizajnu . Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.  

 

Vonkajšie meranie:  Výška 106,5 cm / Šírka 65,5 cm / Dĺžka 120 cm

Meranie interiéru:  Dĺžka 117 cm / Šírka 59,5 cm

Materiál: Buk - lakovaný MDF

Bezpečnostné osvedčenie:  európske

Európske schválenie:  UNE-EN 716-1: 2018 + AC: 2019 

Farba: biela

 

Charakteristika:

- antibakteriálna farba Babybacter®micuna

- 3 polohy základne postele na uľahčenie odpočinku dieťaťa
- Mobilná strana pre lepší prístup do vnútra postieľky
- Obsahuje 4 kolieska, 2 s brzdami pre väčšiu bezpečnosť

 

Odporúčania:

Na vyčistenie postieľky odporúčame utrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou.

Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg