Micuna Nicole detská postieľka biela

Kód: 33997
€408 €340 bez DPH €408 / 1 ks
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
6.6.2024
Možnosti doručenia

Klasická a elegantná antibakteriálna detská postieľka. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nicole je klasická a elegantná antibakteriálna postieľka s rozmermi, ktorá s odstupom času zostáva aktuálna. Dostupné v štyroch farbách dreva : biela, medová, prírodná a embero. S voliteľnou zásuvkou. 

Postieľka je vyrobená z bukového dreva s  antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna , farbami na báze vody a netoxickými lakmi . Všetky naše dreviny pochádzajú z  udržateľne obhospodarovaných lesov  a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch  ekologického dizajnuSme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.  

Voliteľne je možné pridať niekoľko systémov micuna: Súprava  DUO  na premenu dvoch postieľok na dvojlôžkové postieľky, systém  kyvadla,  ktorý umožňuje vyváženie postieľky pomocou kolískovej zásuvky alebo  RELAX SYSTEM , praktický systém, pomocou ktorého môžete umiestniť Matrac do postieľky má dve rôzne polohy: vodorovne a so sklonom 7 ° až 10 °, bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť.

Vonkajšie rozmery:  výška 100 cm / šírka 65,5 cm / dĺžka 120 cm

Vnútorný rozmer: 117 x 59,5 cm

Materiál: Buk - lakovaný MDF

Bezpečnostné osvedčenie:  európske

Európske schválenie:  UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Farba: biela


Charakteristika:

- antibakteriálna farba Babybacter ® micuna  (* k 15. septembru 2020)

- 3 polohy postele
- mobilná strana
- 4 kolesá, 2 s brzdou


Voliteľné:

- Zásuvka CP-949 Luxe pod kolískou
- Zásuvka vahadla CP-1688
- CP-1775 Relax System Kit
- CP-1774 Twin Kit
- MONT - 1863 Micussori bezpečnostná bariéra

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024