Micuna detská postieľka Bonne Nuit biela

Kód: 33994
€345
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021

Detská postieľka vytvorená pre dvojíčky alebo samostatne. Sami si postieľku upravíte podľa Vašej potreby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajšie rozmery:  výška 108 cm / šírka 65,5 cm / dĺžka 120 cm

Meranie interiéru:  Dĺžka 117 cm / Šírka 59,5 cm

Materiál: Buk - lakovaný MDF

Bezpečnostné osvedčenie:  európske

Európske schválenie:  UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Farba: biela 

 

Charakteristika:

- antibakteriálna  farba Babybacter ® micuna  (* k 15. septembru 2020)

- 3 polohy základne postele
- mobilná strana
- s kolieskami


Voliteľné:

- zásuvka CP-949 luxe
- zásuvka vahadla CP-1688
- prebaľovací pult CP-744
- súprava relax systému CP-1775
- súprava CP-1774 Duo Kit (dvojitá)
- CP-1828 Wood Colecho Kit
- matrac do postieľky 117 x 57 cm.
- K dispozícii zodpovedajúci textil Bonne Nuit
- bezpečnostná bariéra MONT-1863

 

Bonne Nuit antibakteriálna postieľka 120 x 60 cm je jemne tvarovaná a romantická, predstavte si ju v detskej izbe. Čo bude ideálne?  

Bonne Nuit je kolekcia s elegantným a jemným dizajnom, ktorú tvoria posteľ, vaňa a textil so zladenou obojstrannou perinou. Ideálna izba na zaželanie dobrého spánku pre vaše dieťa.

Voliteľne je možné pridať niekoľko systémov mikroúrovne, napríklad  kyvadlový systém,  ktorý umožňuje kolísku hojdať pomocou kolískovej zásuvky, alebo systém  Relax , praktický systém, pomocou ktorého môžete matrac postieľky umiestniť do dvoch rôznych pozícií: v vodorovná a so sklonom od 7 ° do 10 °, bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť. Na záver voliteľná  bezpečnostná bariéra Montessori , ktorá je dokonalým doplnkom toho, keď sa vaše dieťa naučí samo vstávať a sedieť z postieľky.

Kolekcia  navrhnutá a vyrobená v Španielsku.

Zaujímavé:

Postieľka je vyrobená z bukového dreva s  antibakteriálnou úpravou babybacter®micuna , farbami na báze vody a netoxickými lakmi . Všetky naše dreviny pochádzajú z  lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom  a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch  ekologického dizajnu . Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.  

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg