Micuna Bubu detská postieľka biela

Kód: 34004
€419
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
3.5.2021

Detská postieľka vytvorená pre dvojíčky alebo samostatne. Sami si postieľku upravíte podľa Vašej potreby. 

Detailné informácie

Podrobný popis

postieľky Bubu vykúka roztomilý medvedík, ktorý sa s vašim drobčekom hrá na schovávačku. V tejto kolekcii vyniká najnovšia technológia digitálnej tlače na drevo, ktorú tvoria detská postieľka, vaňa a zladený textil.

Voliteľne je možné pridať niekoľko systémov mikroúrovne:

Súprava  DUO  na premenu dvoch postieľok na dvojičky, systém  kyvadla,  ktorý umožňuje hojdanie postieľky pomocou kolískovej zásuvky alebo  RELAX SYSTEM , praktický systém, pomocou ktorého môžete matrac do postieľky umiestniť do dvoch rôznych polôh: do vodorovnej polohy a so sklonom od 7 ° do 10 °, bez toho, aby ste dieťa museli vyberať z postieľky alebo ho budiť. Súprava  DESK  je tiež voliteľným systémom mikrounauna, pomocou ktorého urobíte z postieľky vášho dieťaťa praktický písací stôl. 

So  súpravou Be2in Wood ju môžete premeniť na spoločné spanie pomocou systému hardvéru a remienkov, ktorý sa ľahko inštaluje a so všetkými bezpečnostnými zárukami.

Na záver voliteľné MICUSSORI bariéra  , perfektný doplnok, keď sa vaše dieťa naučí z postieľky samo hore a dole.

Kolekcia  navrhnutá a vyrobená v Španielsku.

Vonkajšie rozmery:  výška 110 cm / šírka 65,5 cm / dĺžka 120 cm

Rozmery interiéru:  Dĺžka 117 cm / Šírka 59,5 cm

Materiál: Buk - lakovaný MDF

Bezpečnostné osvedčenie:  európske

Európske schválenie:  UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013) 

Farba: biela/buková

Charakteristika:

- 3 polohy základne postele na uľahčenie odpočinku dieťaťa
- Mobilná strana pre lepší prístup do vnútra postieľky
- Obsahuje 4 kolieska, 2 s brzdami pre väčšiu bezpečnosť

 Voliteľné:

- Zásuvka CP-949 luxe
- Výkyvná zásuvka CP-1688
- Prepínač postieľok CP-744
- Relaxačná súprava CP-1775
- Súprava CP-1774 Duo (dvojitá)
- CP-1839 Stolová súprava

Odporúčania:

Na vyčistenie postieľky odporúčame utrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou.

Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

 

Zaujímavé:

Postieľka je vyrobená z bukového dreva bielo lakovaného  farbami na báze vody a netoxickými lakmi . Všetky naše dreviny pochádzajú z  lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom  a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch  ekologického dizajnu . Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Dodatočné parametre

Kategória: Postieľky pre dvojičky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg