Caramella Modern prestaviteľná detská postieľka biela

Kód: 32985
€839
Dodanie 3-4 týždne
Môžeme doručiť do:
23.7.2021

Exkluzívna detská postieľka, ktorá sa po kojeneckom období sa zmení na detskú posteľ, čo je nepochybná výhoda tohto produktu. Vďaka tomuto riešeniu bude detská postieľka slúžiť dieťaťu mnoho rokov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

ZLOŽENIE: Polomatný lakovaný MDF

ROZMERY: rozmery matraca: 140 cm x 70 cm, vonkajšie rozmery detskej postieľky: šírka 79 cm, dĺžka 150 cm, výška 83 cm; detská postieľka má nastaviteľnú úroveň matraca a možnosť demontáže bočných častí a časti čela postele, čo umožňuje jej neskoršiu zmenu na detskú postieľku

BEZPEČNOSŤ: Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti: EN 1727: 1998. Materiály použité pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a zodpovedajú hygienickým normám triedy E1. Laky použité pri výrobe sú pre deti úplne bezpečné. Majú hygienické certifikáty Národného ústavu hygieny. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 týkajúce sa obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvierka sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Detské postieľky vyhovujú bezpečnostným požiadavkám európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskych noriem EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

POZNÁMKY: Cena je uvedená za samotný nábytok, teda detskú postieľku bez matraca.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Rastúce postieľky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Modern Line
Materiál: Polo matné lakované MDF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.