Caramella Modern prestaviteľná detská postieľka biela

Kód: LN140NOW
€900 €750 bez DPH
Dodanie 3-4 týždne
Môžeme doručiť do:
15.7.2024
Možnosti doručenia

Moderné rastúca detská postieľka v bielej farbe, vyrobená v charakteristike pre modernú kolekciu moderného nábytku. Po novorodencovi možno detskú postieľku premeniť na junior posteľ pre staršie dieťa. Táto postieľka bude pre vaše dieťa užitočná po mnoho rokov. Produkt dokonale ladí s iným nábytkom z našej modernej kolekcie. Detská postieľka s možnosťou polohovania matraca v dvoch výškach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Moderné rastúca detská postieľka v bielej farbe, vyrobená v charakteristike pre modernú kolekciu moderného nábytku. Po novorodenci možno detskú postieľku premeniť na junior posteľ pre staršie dieťa. Táto postieľka bude pre vaše dieťa užitočná po mnoho rokov. Produkt dokonale ladí s iným nábytkom z našej modernej kolekcie. Detská postieľka s možnosťou polohovania matraca v dvoch výškach.

Nábytok balený v plochých baleniach vyžaduje vlastnú montáž.

Dve úrovne výškového nastavenia matraca odnímateľná jedna strana postieľky.

Kolekcia
Modern line

Vonkajší rozmer 79 cm x 150 cm x 83 cm (výška)

Rozmer pre matrac 70 x 140 cm

Materiál
lakovaný pololesk MDF

Bezpečnosť
Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnostné normy EN 1727: 1998. Materiály používané pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a spĺňajú hygienické požiadavky triedy E1. Laky používané pri výrobe sú pre dieťa bezpečné. Majú hygienická osvedčenia Národného hygienického ústavu. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 o obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvere sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Postele spĺňajú bezpečnostné požiadavky európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskej normy EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Rastúce postieľky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Biela
Kolekcia: Modern Line
Materiál: Polo matné lakované MDF
Vonkajší rozmer: 79 x 150 x 83H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.