Caramella Modern polička do detskej izby biela

Kód: POLNOW
-15%kód:MDD15
Značka: Caramella
€170 €141,67 bez DPH
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

Exkluzívna polička do detskej izby v bielej farbe, vyrobená v modernistickom a minimalistickom štýle, čo je charakteristický rys tejto kolekcie. Nevyhnutný kus nábytku v každej detskej izbe. Zavesením nad komodu, pracovný stôl alebo blízko postele vám poskytne ďalší priestor pre uloženie doplnkov alebo dekorácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Exkluzívna polička do detskej izby v bielej farbe, vyrobená v modernistickom a minimalistickom štýle, čo je charakteristický rys tejto kolekcie. Nevyhnutný kus nábytku v každej detskej izbe.

Zavesením nad komodu, pracovný stôl alebo blízko postele vám poskytne ďalší priestor pre uloženie doplnkov alebo dekorácií.

Nábytok balený v plochých baleniach vyžaduje vlastnú montáž.

Kolekcia
Modern line

Rozmer
šírka 110 cm
výška 20 cm
hĺbka 20 cm

Materiál
lakovaný pololesk MDF

Bezpečnosť
Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnostné normy EN 1727: 1998. Materiály používané pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a spĺňajú hygienické požiadavky triedy E1. Laky používané pri výrobe sú pre dieťa bezpečné. Majú hygienická osvedčenia Národného hygienického ústavu. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 o obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvere sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Postele spĺňajú bezpečnostné požiadavky európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskej normy EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Poličky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Kolekcia: Modern Line
Materiál: Polo matné lakované MDF
Vonkajší rozmer: 100 x 20 x 20H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.