Caramella Modern dvojdverová skriňa

Kód: 33017
€1 205
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
2.6.2021

Exkluzívna biela šatníková skriňa vyrobená v mimoriadne módnom modernistickom štýle. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektná ponuka pre byty s minimalistickým charakterom. Vďaka svojej kapacite vám umožní usporiadať úložný priestor v detskej izbe. Dizajn sa perfektne hodí k ostatnému nábytku Modern Line. 

Nábytok sa dodáva v plochých obaloch na samostatnú montáž.

ZLOŽENIE: Polomatný lakovaný MDF

VONKAJŠIE ROZMERY: výška 194 cm, hĺbka 54,5 cm, šírka 115,5 cm

VYBAVENIE: 1 koľajnica, 2 police, zásuvka; samozatvárací mechanizmus

BEZPEČNOSŤ: Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti: EN 1727: 1998. Materiály použité pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a zodpovedajú hygienickým normám triedy E1. Laky použité pri výrobe sú pre deti úplne bezpečné. Majú hygienické certifikáty Národného ústavu hygieny. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 týkajúce sa obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvierka sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Detské postieľky vyhovujú bezpečnostným požiadavkám európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskych noriem EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

DOPRAVA: Preprava sa zakaždým oceňuje individuálne na základe miesta miesta dodania. Pri nákupe prostredníctvom online obchodu systém zobrazí zásielku 0 PLN, ku ktorej by sa mali pripočítať náklady na ocenenú prepravu. Produkt nie je vhodný na prepravu kuriérom, dodávka sa realizuje dodatočnou prepravou nákladu.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Modern detská izba

Dodatočné parametre

Kategória: Dvojdverové skrine
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Kolekcia: Modern Line
Materiál: MDF lakovaný polomat
Vonkajší rozmer: 115,50 x 54,5 x 194H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.