Caramella antibakteriálny matrac 140 x 70 cm pre deti

Kód: 33004
€225
Dodanie 5-7 dní
Môžeme doručiť do:
20.5.2021

Matrac do detskej postieľky vyrobený z modernej termoelastickej peny s vysokou elasticitou a optimálnou tvrdosťou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Matrac je veľmi odolný proti deformácii, čo znamená, že v matraci nie sú žiadne priehlbiny. Má tiež systém horizontálnych ventilačných kanálov, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu a odvod prebytočného tepla. Matrac je opatrený poťahom vyrobeným z nanotechnologickej tkaniny s antibakteriálnymi vlastnosťami. Špeciálna pletenina potiahnutá iónmi striebra brzdí množenie baktérií, plesní, roztočov a plesní. Pomáha tiež odvádzať vlhkosť z vnútornej strany matraca a regulovať teplotu. 

Poťah je snímateľný na pranie (v práčke).

POZNÁMKY: farba špongie sa môže líšiť v závislosti od šarže produktu

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Rozmer: 140 x 70 x 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.