Caramella antibakteriálny matrac 140 x 70 cm pre deti

Kód: MATSILVER14070
€209 €174,17 bez DPH
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

Matrac do detskej postieľky vyrobený z modernej termo elastickej peny s vysokou pružnosťou a optimálnou tvrdosťou. Je veľmi odolný proti deformácii. Má tiež systém vodorovných ventilačných kanálov, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu a odvádzanie prebytočného tepla. Matrac je opatrený poťahom z nanotechnologické tkaniny s antibakteriálnymi vlastnosťami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Matrac do detskej postieľky vyrobený z modernej termo elastickej peny s vysokou pružnosťou a optimálnou tvrdosťou. Je veľmi odolný proti deformácii. Má tiež systém vodorovných ventilačných kanálov, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu a odvádzanie prebytočného tepla. Matrac je opatrená poťahom z nanotechnologické tkaniny s antibakteriálnymi vlastnosťami.

 

Špeciálna pletenina potiahnutá ióny striebra potláčajú rast baktérií, roztočov a plesní a podporujú odvod vlhkosti z matraca a regulujejú teplotu.

Poťah je snímateľný na praním (v práčka).

Rozmer
140 x 70 x 11 cm

Upozornenie farba peny sa môže líšiť v závislosti na výrobnú šaržu

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Rozmer: 140 x 70 x 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.