Ružová Rose

6 položiek celkom
Nanán batoh pre mamičky s kvetinkami
€75

Praktický batoh potiahnutý jemnou eko kožou pre mamičku alebo väčšie dieťa zdobený ružami a elegantnou výšivkou pre matku, ktorá sa pozerá na módne detaily.

Kód: EPF24
Nanán cestovná taška na kočík s kvetinkami
€89

Moderná cestovná taška s praktickou prebaľovacou podložkou. Prenosnú tašku môžete zavesiť na detský kočík aby ste mali počas prechádzky vždy po ruke potrebné veci na...

Kód: EPF22
Nanán cestovná taška pre mamičky s kvetinkami
€109

Priestranná cestovná taška pre moderné mamičky je veľmi vhodná do pôrodnice pre uloženie všetkých potrebných vecičiek pre bábätko a tiež veľmi praktická na cestovanie s dieťatkom.

Kód: EPF23
Nanán obal na detský cumlík
€27

Užitočný a pohodlný pomocník na prepravu detského cumlíka vášho dieťaťa s maximálnou čistotou. Obal na detský cumlík je dostatočne priestranný a zmestia sa do neho až 2 cumlíky.

Kód: EPF10
Nanán obal na detskú fľašku s kvetinkami
€35

Praktický obal na teplú fľašku bude skvelým pomocníkom počas prechádzky alebo cestovania s dieťaťom. Obal na detskú fľašku je užitočný na udržanie tepla vo fľaške, ktorý viete...

Kód: EPF9
Nanán kozmetický kufrík s kvetinkami
€49

Užitočný kozmetický kufrík z jemnej eko kože slúži ako praktický doplnok na odkladanie krémov, hrebeňov a rôznych doplnkov pre deti, keď ste mimo domova.

Kód: EPF3