Italbaby antirefluxný detský vankúš do kočíka Thermo Clima

Kód: 030.3420
€24 €20 bez DPH
Dodanie 3-5 dní (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Rad "Thermo Comfort Cell Solution® Clima" sa vyrába s vláknami pochádzajúcimi z drevoviny Tencel® technológie eukalyptu a PCM (Phase Change Material), to znamená, že mikro parafínové kapsule, schopné absorbovať prebytočné teplo, sú vložené dovnútra vlákien. Cieľom technológie PCM je udržiavať telo s konštantnou teplotou novorodenca, čím sa zabezpečí lepšia kvalita spánku a pohodlie.

Ako to funguje?
Po prekročení 37° tela zmení sivá tkanina svoj vzhľad, stane sa svetlejšia a rozdeľuje teplo na povrchu, čím je zaistená konštantná a vyrovnaná telesná teplota. Tieto látky sú nepostrádateľné kompenzovať napríklad prebytočné teplo spôsobené matracmi alebo vankúšmi polyuretánom alebo pamätí penová jadra. Tkanina funguje ako filter.

Výhody

  • aktívna tepelná regulácia, absorbuje prebytočné teplo a pri telesnej teplote uvoľňuje chlad ak stúpa nad 33° (vonkajšia teplota kože)
  • rovnomerné rozloženie tepla
  • menej potenie

Ako je možné testovať termoregulačné vlastnosti látky?
Test DSC (Dynamical Differential Calorimetry) je jedinou vážnou a uznávanou metódou hodnotenia účinnosti. Zmena farby zaisťuje skutočnú funkciu regulácie teploty.

Antirefluxné vankúše majú ergonomicky tvar, ktorý je prispôsobiteľný a citlivý na teplotu a váhu vďaka špeciálnej vnútornej doske. Obliečka na vankúš je ošetrená proti roztočom a kosoštvorcová strečová tkanina dokáže udržať dieťa v chlade, suchu a pohodlie.

Alergia spôsobená roztočmi
Mnoho detí trpí alergickými ochoreniami spôsobené roztočmi, preto tento infekčný problém treba brať vážne. Vlastnosti proti roztočových matracov a vankúšov Italbaby predstavujú skutočnú stopku medzi alergiami a parazitom vďaka špeciálnemu ošetreniu tkaniny. Už po niekoľkých týždňov používania matraca alebo vankúša Italbaby ošetreného proti roztočom zaznamenáte výrazné zníženie alergických symptómov. Môžeme teda tvrdiť, že matrace a vankúše Antiacaro ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred alergénmi tohto parazita. Okrem toho, ošetrenie odolné voči roztočom má tiež fungicídne a baktericídne účinky. To umožňuje vysoký štandard zdravej pohody pre dieťa a pokoj v duši pre matku.

Spokojný spánok aj počas choroby
Špeciálny tvar zaisťuje polohu hlavičky v optimálnej pozícii, ktorá uľahčuje dýchanie a zabraňuje tomu aby sa vyvrátená potrava dostala do dýchacích ciest. Tiež je indikovaný pri ochoreniach dýchacieho systému. V prípade zvýšenej tvorby hlienov zabraňuje zatekaniu do nosohltanu.

Klinové vankúše zabraňujú a pomáhajú prejavom pažerákového refluxu
Žalúdočný reflux je veľmi nepríjemný stav spôsobený šťavami obsiahnutými v žalúdku, ktoré postupujú opačným smerom ako je prirodzené a môžu sa čiastočne naliať do pažeráku. Použitím špeciálnych vankúšov, ktoré sa nazývajú klinové alebo antirefluxné vankúše udržujú hlavičku vyššie ako zvyšok tela. Tým sa zabraňuje a pomáha prejavom pažerákového refluxu práve preto, že vďaka zvláštnemu sklonu 15° zabraňuje akémukoľvek refluxu pažeráka a tým pomáha lepšie dýchať a tráviť a udržujú hlavičku vyššie ako zvyšok tela.

Používanie
Vankúšik sa používa prevažne v postieľke alebo kolíske ale je vhodný aj počas cestovania v kočíku. Certifikovaný vankúšik určený pre dojčatá a deti od 0 do 12 mesiacov.

Vlastnosti

  • sklon 15 ° zabraňuje refluxu a pomáha lepšie dýchať a tráviť
  • pri nádche uvoľňuje dýchacie cesty
  • odolní proti roztočom
  • priedušný a anatomicky tvarovaný
  • antialergický
  • odnímateľná podšívka s možnosťou prania na 30°
  • pre dojčatá a deti od 0 do 12 mesiacov

Materiál
vnútorný materiál: mäkká polyuretánová pena
vonkajšia látka: priedušná strečová antiroztočová tkanina, 100% polyester

Dostupné rozmery
do postieľky 35 x 60 x 8H cm
do kočíka 30 x 33 x 8H cm

Vyrobený v Taliansku a navrhnutý v spolupráci s pediatrami.

Dodatočné parametre

Kategória: Refluxné vankúše
Záruka: 2 roky
Použitie: Do kočíka
Do kočíku: 30 x 33 x 8H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg