Nanán detský matrac Aloe Vera 60x125cm

Kód: MATE
€69 €57,50 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia

Detský penový matrac Aloe Vera je zložený z pružného textilného poťahu s ošetrujúcim účinkom Aloe Vera. Matrac Aloe Vera ponúkajú úžasný pocit hebkosti na dotyk s pokožkou. Vďaka priaznivým vlastnostiam poskytuje pohodu a zlepšuje kvalitu spánku dieťaťa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Matrac Aloe Vera je zložená z pružného textilného poťahu s ošetrujúcim účinkom Aloe Vera. Matrace Aloe Vera ponúkajú úžasný pocit hebkosti na dotyk s pokožkou. Za účelom poskytnutia pohodlia a pohody je poťah matraca podrobený ošetreniu, ktoré zvyšuje jeho vlastnosti.

Ošetrenie matrace
Ošetrenie vykonané na matrac spočíva v aplikácii miliónov mikro kapsúl z Aloe Vera, ktoré pri kontakte s pokožkou alebo jednoduchým pohybom uvoľňujú prospešné látky obsiahnuté vo vnútri. Výber najkvalitnejších látok a vnútorných listov z priedušného vlákna s vysokou nosnosťou najnovšej generácie sú synonymom kvality a bezpečnosti.

Alergia spôsobená roztočmi
Mnoho detí trpí alergickými ochoreniami spôsobené roztočmi, preto tento infekčný problém treba brať vážne. Vlastnosti proti roztočových matracov a vankúšov predstavujú skutočnú stopku medzi alergiami a parazitom vďaka špeciálnemu ošetreniu tkaniny. Už po niekoľkých týždňov používania matraca alebo vankúša ošetreného proti roztočom zaznamenáte výrazné zníženie alergických symptómov. Môžeme teda tvrdiť, že matrace a vankúše ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred alergénmi tohto parazita. Okrem toho, ošetrenie odolné voči roztočom má tiež fungicídne a baktericídne účinky. To umožňuje vysoký štandard zdravej pohody pre dieťa a pokoj v duši pre matku.

Výhody Aloe Vera
Aloe Vera je šťavnatá rastlina, ktorá sa po celé stáročia používa vďaka priaznivým vlastnosti pre pokožku. Má protizápalové vlastnosti, imunostimulanty, antiseptiká a tonikum. Tkaniny ošetrené Aloe Vera sa vyznačujú hygienou a mäkkosťou, poskytujú pohodu a zlepšujú kvalitu spánku.

Na ochranu matraca si nezabudnite dokúpiť kvalitnú plachtu, ktoré absorbuje vlhkosť a je tiež príjemne v kontakte s jemnou detskou kožou.

Vlastnosti

  • Proti roztočom: špeciálne patentovaná úprava zabíja prach a roztoče a eliminuje predpoklad pre ich premnoženie
  • Antichoking: vyrobené z materiálov, ktoré eliminujú riziko udusenia dieťaťa počas spánku
  • Antialergický: ani najjemnejšia pokožka nevykazuje žiadnu reakciu pri kontakte s touto špeciálnou tkaninou
  • Umývateľný: aby sa zachovali vlastnosti tohto výrobku, snímateľný obal odporúčame prať len ručne. V prípade potreby je potrebné uprednostniť chemické čistenie

Materiál
vnútorný materiál: polyuretánová pena
vonkajšia látka: z prešívanej látky na zips ošetrená Aloe Vera

Rozmer matrace
124 x 59 x 10,5H cm

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: Polyuretánová pena
Rozmer: 125 x 60 x 10,5H cm
Rozmer matraca: 60 x 125 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nanán je medzinárodná, vedúca značka vo svete ranného detstva detí. Ide o svet úplne prispôsobený a vyrobený pre bábätká. Nábytok a doplnky do detskej izby, posteľná bielizeň, plyšové hračky, cestovné a kozmetické tašky a mnoho iných. Kompletné a premyslené produktové rady dekorujú prostredie dieťaťa s láskou a starostlivosťou. Od uvedenia značky do dnešného dňa ostala základná myšlienka rovnaká, priviesť rozmaznávanie do sveta každého dieťaťa.
Nanán katalóg 2021
Nanán kočík After by Momon