Micuna detský polyuretánový matrac Basic 60x120cm

Kód: CH-1740
€199 €165,83 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
15.12.2023
Možnosti doručenia

Kvalitný priedušný detský matrac z polyuretánovej peny s vysokou hustotou.

Detailné informácie

Podrobný popis

V spoločnosti Micuna skúmajú a analyzujú globálne odporúčania týkajúce sa detského spánku a aplikujú ich na všetky výrobky, čo zaručuje odpočinok a bezpečnosť. Všetky matrace Micuna sú ošetrené proti roztočom a vyrobené v Španielsku.

Základný matrac R & R je vyrobený na jednej strane s 3D organickou bavlnenou tkaninou, technickú tkaninou so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť. Interiérom základného matraca R & R je jadro HR High resilu, jadro Biocell s otvorenými pórmi s vysokou odolnosťou proti deformácii. Tento matrac je doplnený systémom proti prevráteniu, ktorý zaručuje dieťaťu maximálnu stabilitu, udržuje ho na chrbte pri spaní, čo je poloha doporučovaná detskými lekármi a neonatológia. Zahŕňa tiež Polvalec, ktorý bráni dieťaťu v pohybe smerom k nohám postieľky a opustenie odporúčané polohy. Základný matrac R & R je kompatibilný s Micuna Relax Systém, voliteľným systémom detských postieľok (patentovaný spoločnosťou Micuna), ktorý okrem iného podporuje dýchanie a trávenie dieťaťa, a súčasne znižuje nebezpečenstvo udusenia v dôsledku zvracanie. Tento systém tiež umožňuje zabudovanie matrace od 7 do 10 ° bez odstránenia dieťaťa z postieľky.

Špecifikácia:

  • vnútro z polyuretánovej peny s vysokou hustotoulátka SAFE & CLEAN je priehľadná a z 60% priedušná
  • horná strana matraca tvorená technickou tkaninou, ktorá umožňuje 60% potenie a zabraňuje kondenzácii vlhkosti
  • liečebné účinky Aloe Vera s kĺbovým jadrom 25D
  • 3D textílie z organickej bavlny
  • technická tkanina so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť

Rozmer matraca: 60 x 120 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 60 x 120 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2021