Italbaby prebaľovací systém Easy dress pre pulty

Kód: 27898
€83
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
16.7.2021

Patentovaný prebaľovací systém od spoločnosti Italbaby Easy dress, ktorý Vám uľahčí každodenné prebaľovanie Vášho drobčeka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Patentovaný systém Easy Dress
Spoločnosť Italbaby, ktorá vždy dbá na potreby mamičiek a na kvalitu svojich výrobkov predstavuje úplne nový revolučný výrobok systém na prebaľovanie „EASY DRESS“.
Okrem známych vlastností detskej vaničky a prebaľovacieho pultu pridala spoločnosť Italbaby k tomuto produktu jedinečný patent na svete o ktorom sa predpokladá, že matke uľahčí kúpanie, prebaľovanie a a bezpečné obliekanie dieťaťa pohodlne a bezpečne. Patentovaný výrobok.

Všetky výrobky, ktoré sú teraz na trhu nútia matku aby s dieťaťom na prebaľovacou pulte zaobchádzala „neprirodzene“. Stáva sa to preto, lebo bezpečnejším a prirodzenejším spôsobom prebaľovania, čistenia a obliekania dieťaťa je umiestnenie dieťaťa „pred mamou“, a nie bokom.
Systém „Easy Dress“ predstavuje riešenie tohto problému:
jednoduchým pohybom sa prebaľovacia časť otočí z vodorovnej polohy do kolmej polohy „priamo k matke“, Toto umožňuje matke konať praktickejšie. Priestor ktorý zaberá rotujúca plocha zodpovedá priestoru, ktorý zaberá detský pult, takže nevyžaduje ďalšie priestory po stranách.

italbaby prebalovací systém Easy Dress

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k prebaľovacím pultom
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: MDF melamín
Vonkajší rozmer: 49 x 80 x 1,2H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg