Italbaby prebaľovací systém Easy dress pre pulty

Kód: 070.0005-05
€90 €75 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
12.8.2024
Možnosti doručenia

Patentovaný prebaľovací systém od spoločnosti Italbaby Easy dress, ktorý Vám uľahčí každodenné prebaľovanie vášho drobčeka. Systém je kompatibilný so všetkými prebaľovacími pultami značky Italbaby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský nábytok Italbaby je navrhnutý a vyrábaný v Taliansku, spĺňa požadované bezpečnostné normy na základe čoho získali Certifikát bezpečnosti.

Patentovaný systém Easy Dress
Spoločnosť Italbaby, ktorá vždy dbá na potreby mamičiek a na kvalitu svojich výrobkov predstavuje úplne nový revolučný výrobok, systém Easy Dress na prebaľovanie. Okrem známych vlastností detskej vaničky a prebaľovacieho pultu pridala spoločnosť Italbaby k tomuto produktu jedinečný patent na svete, o ktorom sa predpokladá, že matke uľahčí kúpanie, prebaľovanie a bezpečné a pohodlné obliekanie dieťaťa.
Všetky výrobky, ktoré sú teraz na trhu núti matku aby s dieťaťom na prebaľovacom pulte zaobchádzala "neprirodzene". Stáva sa to preto, že bezpečnejším a prirodzenejším spôsobom prebaľovania, starostlivosti a obliekania dieťaťa je umiestnenie dieťaťa "pred mamou", a nie stranou.
Systém "Easy Dress" predstavuje riešenie tohto problému. Jednoduchým pohybom sa prebaľovacia časť otočí z vodorovnej polohy do kolmej polohy "priamo k matke". Toto umožňuje matke konať praktickejšie. Priestor, ktorý zaberá rotujúca plocha zodpovedá priestoru, ktorý zaberá detský pult, takže nevyžaduje ďalšie priestory po stranách. Voľný priestor môžete využiť na odloženie detskej kozmetiky, plienok a iných drobností nevyhnutných počas prebaľovania bábätka.

italbaby prebalovací systém Easy Dress

Mäkká prebaľovacia podložka
Prebaľovacia podložka je vyrobená z mäkkej polyuretánovej peny potiahnutá netoxickým plastom bez ftalátov. Je vybavená 2 vyvýšenými bezpečnostnými stranami. Z opačnej strany je niečo ako kapsa, ktorá pomôže udržať podložku na mieste po vložení do horného krytu.

Prebaľovacia podložka je na pocit chladná, preto odporúčame dokúpiť si froté poťah alebo praktickú bavlnenú plienku, ktoré sú z príjemných a hrejivých materiálov a zaručí dokonalý komfort pri prebaľovaní bábätka.

Italbaby pult na přebalování bílý

Materiál
MDF doska

Rozmer
vonkajšie rozmery 49 x 80 x 12H cm

Rozmer PVC podložky
49 x 81 cm

Systém Easy Dress je pri objednaní s pultom v jednej krabici a s návodom a potrebným vybavením na montáž.

POZOR Tento systém nie je možné objednať samostatne, nakoľko je súčasťou prebaľovacieho pultu a vhodný len k pultom značky Italbaby.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky k prebaľovacím pultom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7 kg
Farba: Biela
Materiál: MDF melamín
Vonkajší rozmer: 49 x 80 x 12H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg