Italbaby detský matrac Viro Clean 60x120cm

Kód: 010.0900
€135 €112,50 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
9.7.2024
Možnosti doručenia

Antibakteriálny detský matrac Viro Clean je vyrobený z tepelne spojeného polyesterového vlákno s vysokou únosnosťou. Poťah je ošetrený špeciálnou integrovanou liečbou, ktorá kombinuje antibakteriálne vlastnosti s účinkom, ktorý znižuje vírusovú aktivitu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pandemická situácia COVID-19 nás naučila, ako sa snažiť vyhnúť infekciám a ako zostať zdraví. Italbaby poskytuje odpoveď na túto novú realitu pomocou inovatívnej integrovanej liečby, ktorá kombinuje antibakteriálne vlastnosti s účinkom, ktorý znižuje vírusovú aktivitu.

Nedávne štúdie ukázali, že aktivita vírusu klesá v závislosti od času: aktivita vírusu v tkanivách je +/- 4 hodiny. Ošetrené tkanivo môže vykazovať zníženie aktivity vírusu už po 2 hodinách a toto zníženie môže dosiahnuť až 97% a viac. Ako je známe už dlhú dobu, baktérie sa môžu hromadiť v tkanivách a spôsobovať zápach, šírenie plesní a tým i zafarbenie. Akumulácia baktérií môže navyše spôsobiť sekundárnu bakteriálnu infekciu u ľudí. Eliminovať rôzne druhy mikroorganizmov (baktérií) a zaistiť čerstvosť a čisté tkanivá, nemigračná antimikrobiálna technológia je zahrnutá v dokončovacom ošetrení.

Výsledky testov vykonaných externým laboratóriom certifikovaným IAC preukázali významné zníženie baktérií o 98,43%. Preto sme vybrali udržateľný, recyklovateľný materiál vyhovujúci Oeko-tex, ktorý nespôsobuje poškodenie pokožky, podráždenie a alergie. Látky dokončené touto úpravou si zachovávajú svoje vlastnosti až do 5 pranie pri max. 60°C.

Suroviny používané spoločnosťou Italbaby sú certifikované spoločnosťou Oeko-Tex a podliehajú prísnym kontrolám s maximálnou kvalitou a bezpečnosťou.

 Italbaby certifikát kvality

Na ochranu matraca si nezabudnite dokúpiť kvalitnú plachtu, ktoré absorbuje vlhkosť a je tiež príjemne v kontakte s jemnou detskou kožou.

Vlastnosti

  • Anatomický: tvarovaná vnútorná štruktúra poskytuje dokonalú podporu pre optimálny odpočinok, pričom sa vyhýba tlaku a napätiu v kĺboch
  • Antichoking: vyrobené z materiálov, ktoré eliminujú riziko udusenia dieťaťa počas spánku
  • Antialergický: ani najjemnejšia pokožka nevykazuje žiadnu reakciu pri kontakte s touto špeciálnou tkaninou
  • Umývateľný: aby sa zachovali vlastnosti tohto výrobku, snímateľný obal odporúčame prať len ručne. V prípade potreby je potrebné uprednostniť chemické čistenie
  • Spoľahlivý: výrobky Italbaby sú vytvárané s veľkou starostlivosťou a vysokou kvalitou. Kvalitné suroviny sú zárukou dlhej životnosti

Materiál
vnútorný materiál: tepelne spojené polyesterové vlákno s vysokou únosnosťou
vonkajšia látka: priedušná strečová tkanina ošetrená Viroclean, 100% polyester

Dostupné rozmery
60 x 120 x 11H cm
63 x 125 x 11H cm

Produkty značky Italbaby sú certifikované a vyrábané v Taliansku podľa bezpečnostných noriem

viroclean

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 60 x 120 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg