Italbaby antirefluxný detský vankúš do postieľky Viro Clean

Kód: 020.3410
€31 €25,83 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
14.6.2024
Možnosti doručenia

Kvalitný antirefluxný vankúš ošetrený tkaninou znižujúcou vírusové ochorenie, ktorý vďaka sklonu 15° zabraňuje refluxu a napomáha bábätku lepšie dýchať a tráviť počas spánku. Klinové vankúše majú ergonomicky tvar, ktorý je prispôsobiteľný a citlivý na teplotu a váhu vďaka špeciálnej vnútornej doske.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pandemická situácia COVID-19 nás naučila, ako sa snažiť vyhnúť infekciám a ako zostať zdraví. Italbaby poskytuje odpoveď na túto novú realitu pomocou inovatívnej integrovanej liečby, ktorá kombinuje antibakteriálne vlastnosti s účinkom, ktorý znižuje vírusovú aktivitu.

Nedávne štúdie ukázali, že aktivita vírusu klesá v závislosti od času: aktivita vírusu v tkanivách je +/- 4 hodiny. Ošetrené tkanivo môže vykazovať zníženie aktivity vírusu už po 2 hodinách a toto zníženie môže dosiahnuť až 97% a viac. Ako je známe už dlhú dobu, baktérie sa môžu hromadiť v tkanivách a spôsobovať zápach, šírenie plesní a tým i zafarbenie. Akumulácia baktérií môže navyše spôsobiť sekundárnu bakteriálnu infekciu u ľudí. Eliminovať rôzne druhy mikroorganizmov (baktérií) a zaistiť čerstvosť a čisté tkanivá, nemigračná antimikrobiálna technológia je zahrnutá v dokončovacom ošetrení.

Výsledky testov vykonaných externým laboratóriom certifikovaným IAC preukázali významné zníženie baktérií o 98,43%. Preto sme vybrali udržateľný, recyklovateľný materiál vyhovujúci Oeko-tex, ktorý nespôsobuje poškodenie pokožky, podráždenie a alergie. Látky dokončené touto úpravou si zachovávajú svoje vlastnosti až do 5 pranie pri max. 60°C.

Antirefluxné vankúše majú ergonomicky tvar, ktorý je prispôsobiteľný a citlivý na teplotu a váhu vďaka špeciálnej vnútornej doske. Obliečka na vankúš je ošetrená proti roztočom a kosoštvorcová strečová tkanina dokáže udržať dieťa v chlade, suchu a pohodlie.

Alergia spôsobená roztočmi
Mnoho detí trpí alergickými ochoreniami spôsobené roztočmi, preto tento infekčný problém treba brať vážne. Vlastnosti proti roztočových matracov a vankúšov Italbaby predstavujú skutočnú stopku medzi alergiami a parazitom vďaka špeciálnemu ošetreniu tkaniny. Už po niekoľkých týždňov používania matraca alebo vankúša Italbaby ošetreného proti roztočom zaznamenáte výrazné zníženie alergických symptómov. Môžeme teda tvrdiť, že matrace a vankúše Antiacaro ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred alergénmi tohto parazita. Okrem toho, ošetrenie odolné voči roztočom má tiež fungicídne a baktericídne účinky. To umožňuje vysoký štandard zdravej pohody pre dieťa a pokoj v duši pre matku.

Spokojný spánok aj počas choroby
Špeciálny tvar zaisťuje polohu hlavičky v optimálnej pozícii, ktorá uľahčuje dýchanie a zabraňuje tomu aby sa vyvrátená potrava dostala do dýchacích ciest. Tiež je indikovaný pri ochoreniach dýchacieho systému. V prípade zvýšenej tvorby hlienov zabraňuje zatekaniu do nosohltanu.

Klinové vankúše zabraňujú a pomáhajú prejavom pažerákového refluxu
Žalúdočný reflux je veľmi nepríjemný stav spôsobený šťavami obsiahnutými v žalúdku, ktoré postupujú opačným smerom ako je prirodzené a môžu sa čiastočne naliať do pažeráku. Použitím špeciálnych vankúšov, ktoré sa nazývajú klinové alebo antirefluxné vankúše udržujú hlavičku vyššie ako zvyšok tela. Tým sa zabraňuje a pomáha prejavom pažerákového refluxu práve preto, že vďaka zvláštnemu sklonu 15° zabraňuje akémukoľvek refluxu pažeráka a tým pomáha lepšie dýchať a tráviť a udržujú hlavičku vyššie ako zvyšok tela.

Používanie
Vankúšik sa používa prevažne v postieľke alebo kolíske ale je vhodný aj počas cestovania v kočíku. Certifikovaný vankúšik určený pre dojčatá a deti od 0 do 12 mesiacov.

Vlastnosti

  • sklon 15 ° zabraňuje refluxu a pomáha lepšie dýchať a tráviť
  • pri nádche uvoľňuje dýchacie cesty
  • odolní proti roztočom
  • priedušný a anatomicky tvarovaný
  • antialergický
  • odnímateľná podšívka s možnosťou prania na 30°
  • pre dojčatá a deti od 0 do 12 mesiacov

Materiál
vnútorný materiál: mäkká polyuretánová pena
vonkajšia látka: priedušná strečová tkanina ošetrená Viroclean, 100% polyesterr

Dostupné rozmery
do postieľky 35 x 60 x 8H cm
do kočíka 30 x 33 x 8H cm

Vyrobený v Taliansku a navrhnutý v spolupráci s pediatrami.

Dodatočné parametre

Kategória: Refluxné vankúše
Záruka: 2 roky
Použitie: Do postieľky
Do postieľky: 35 x 60 x 8H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg