Micuna hniezdo na spanie pre bábätko

Kód: 32689
€209
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021

Viacúčelový vankúš a hniezdo pre dieťa v tehotenstve a pri dojčení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Počas tehotenstva zmeny v jej tele znemožňujú budúcej mame správne odpočíva.
keď začnú prvé kopy, nedokáže nájsť správne držanie tela a tak ďalej a tak ďalej. Multifunkčný vankúš Baby Nest je v tejto fáze dokonalým spoločníkom.
Keď spíte na ľavej strane, vyhýbame sa váhy tlaku tela na dutú žilu, ktorá naopak podporuje čerpanie krvi do placenty a poskytnutie väčšieho množstva kyslíka a živín nenarodenému dieťaťu.
Podpora chrbta pomáha relaxovať brucho.
Podpora nôh zabraňuje opuchu nôh.
Počas obdobia dojčenia a kŕmenia z fľaše pomáha mame umiestniť svoje dieťa do pohodlnej polohy. Okrem toho, aby ste sa vyhli nepríjemným a nepríjemným postojom, ktoré zmierňujú bolesti chrbta a paží, pomáha dieťaťu prenášať pokoj.
Okrem toho je detské hniezdo redukciou do postieľky počas prvých mesiacov dieťaťa, kde je nevyhnutný pocit bezpečia a ochrany.
Je ideálny na spanie s rodičmi a umožňuje maximálny pokoj a bezpečnosť pri spánku s dieťaťom.
Keď dieťa rastie a začína sedieť, dá sa tiež použiť ako hojdacia sieť.

Materiál

  • 100% bavlna
  • tvarovateľná vatová výplň 100% polyester

Dodatočné parametre

Kategória: Spacie hniezda
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: 100% Bavlna, vatová výplň

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg