Caramella personalizovaná perinka s menom biela

Kód: 32386
€110
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
6.7.2021

Elegantná perinka z mäkkého bieleho velúru a mierne štruktúrovaného materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdobená elegantným zlatým znakom a menom dieťaťa. Má vnútorný zips. Je to ideálny nápad na darček - produkt je zabalený v elegantnej darčekovej krabičke. TTento spacák je vybavený kapucňou s gombíkmi, ale po rozložení z neho môže byť prikrývka alebo karimatka. V zadnej časti spacáku sú tiež špeciálne otvory, ktoré umožňujú použitie v autosedačke.

Poznámka : meno, ktoré si želáte vyšiť na perinku, prosím uveďte pri vytváraní objednávky do POZNÁMKY.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Perinky na spanie
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: 100% Bavlna
Rozmer: 40 x 74 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.