Italbaby hniezdo na spanie pre bábätko Stelline Little Love

Kód: 729.0077-01 729.0077-04 729.0077-03 Zvoľte variant
€145 €120,83 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Dodanie 2-3 týždne Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
18.7.2024 18.7.2024 18.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Little Love je ochranné hniezdo pre novorodencov, ktoré je určené pre predčasne narodené deti alebo na správne umiestnenie detí na bezpečnom a chránenom mieste a to práve preto, že počas prvých mesiacov musia deti spať až 20 hodín denne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoločnosť Italbaby je dizajnový výrobca talianskeho nábytku a doplnkov do detskej izby, napríklad matrace, posteľné bielizne zamerané na vysoko kvalitné detské výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca, potreby a priania nových matiek.

Little Love je ochranné hniezdo pre novorodencov, ktoré je určené pre predčasne narodené deti alebo na správne umiestnenie detí na bezpečnom a chránenom mieste a to práve preto, že počas prvých mesiacov musia deti spať až 20 hodín denne.

Z tohto dôvodu sme študovali a vytvorili ochranné hniezdo vhodné pre najlepší možný odpočinok v úplnom pokoji a bezpečí. Ergonomické ochranné hniezdo Little Love sa zrodil v spoločnosti Italbaby. Môžete ho tiež vložiť do postieľky kde obklopuje dieťa a umožňuje mu nájsť optimálnu polohu. Jeho oválny tvar v skutočnosti zaručujú blaho dieťaťa, ktorý poskytuje vysoko kvalitný spánok a podporuje pokojný a harmonický rast.

Vďaka Little Love si novorodenec užije ideálne prostredie pre spánok a rozvoj a zároveň bude uprednostňovať objavenie prvých motorických funkcií.

Little Love ponúka niekoľko výhod:

  • zlepšuje sa kvalita a trvanie spánku, novorodenec vníma priestor ako chránený
  • znižuje tiež riziko náhlych prebudení alebo náhlych novorodeneckých reflexov
  • možnosť nastavenia vonkajšieho ochranného mantinelu a ergonomický vankúš umožňujú viacnásobné použitie
  • bezpečnostné popruh poskytuje ďalšiu bezpečnosť
  • vďaka použitiu ergonomického vankúša je riziko Plagiocefalie (syndróm plochej hlavy) znížené.
  • vankúš so skloneným uhlom obmedzuje nástup gastroezofageálneho refluxu.
  • Little Love je vybavené ochrannou plachtou Biflan
  • matrac a vankúš sú potiahnuté napínacou látkou proti roztočom.

Aby ste mohli spať so svojím dieťaťom, musíte urobiť potrebné preventívne opatrenia a zabezpečiť vysokú úroveň bezpečnosti pre novorodenca a správny odpočinok rodičov, dnes je to vďaka Little Love jednoduchšie! Zdieľanie postele s dieťaťom môže uľahčiť dojčenie, upokojiť predčasne narodené dieťa, zlepšiť ťažkosti so spánkom. Mnoho dojčiacich matiek sa rozhodne pre spoločný spánok práve preto, že sú schopné viac spať, lepšie zvládajú dojčenie a empaticky sa spájajú s dieťaťom. Keď je to bezpečné, spoločné spánok robí mamičku, otca a dieťa šťastným a má pozitívny vplyv na rast dieťaťa. Ochranné hniezdo pre deti Little Love je určené na zaistenie správneho odpočinku dieťaťa, aj keď je v posteli so svojimi rodičmi.

Rozmer
64 x 29 x Ø 30 cm

Produkty značky Italbaby sú certifikované a vyrábané v Taliansku podľa bezpečnostných noriem.

Dodatočné parametre

Kategória: Spacie hniezda
Záruka: 2 roky
Farba: Ružová, Šedá, Mentolová
Rozmer: 64 x 29 x Ø 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg