Italbaby detský matrac Antiacaro 63x125cm

Kód: 010.0620
€125 €104,17 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
12.8.2024
Možnosti doručenia

Detský matrac Antiacaro vďaka špeciálne patentovanej úprave tkaniny zabraňuje množeniu roztočov. Antialergénna zložka blahodarne pôsobí na zdravie a životné podmienky vášho dieťaťa počas spánku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský matrac Antiacaro vďaka špeciálne patentovanej úprave tkaniny ničí roztoče a účinne a trvalo chráni vaše dieťa. Matrac Italbaby tak zabraňujú množeniu roztočov a zlepšujú zdravie a životné podmienky vášho dieťaťa. Tvaruje sa podľa profilov jemného tela novorodenca a zaisťujú veľký komfort a vysoké výkony, pokiaľ ide o pevnosť. Vnútorná štruktúra poskytuje správnu podporu pre dokonalý relax, pričom sa vyhýba tlakom a napätiu kĺbov.

Alergia spôsobená roztočmi
Mnoho detí trpí alergickými ochoreniami spôsobené roztočmi, preto tento infekčný problém treba brať vážne. Vlastnosti proti roztočových matracov a vankúšov Italbaby predstavujú skutočnú stopku medzi alergiami a parazitom vďaka špeciálnemu ošetreniu tkaniny. Už po niekoľkých týždňov používania matraca alebo vankúša Italbaby ošetreného proti roztočom zaznamenáte výrazné zníženie alergických symptómov. Môžeme teda tvrdiť, že matrace a vankúše Antiacaro ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred alergénmi tohto parazita. Okrem toho, ošetrenie odolné voči roztočom má tiež fungicídne a baktericídne účinky. To umožňuje vysoký štandard zdravej pohody pre dieťa a pokoj v duši pre matku.

Suroviny používané spoločnosťou Italbaby sú certifikované spoločnosťou Oeko-Tex a podliehajú prísnym kontrolám s maximálnou kvalitou a bezpečnosťou.

Italbaby certifikát kvality

Na ochranu matraca si nezabudnite dokúpiť kvalitnú plachtu, ktoré absorbuje vlhkosť a je tiež príjemne v kontakte s jemnou detskou kožou.

Vlastnosti

  • Proti roztočom: špeciálne patentovaná úprava zabíja prach a roztoče a eliminuje predpoklad pre ich premnoženie
  • Antichoking: vyrobené z materiálov, ktoré eliminujú riziko udusenia dieťaťa počas spánku
  • Antibakteriálny: Antiacaro úprava zaisťuje, že tkanina je vždy bez plesní, molí a mikroorganizmov, čo zabezpečuje zdravé pohodlie pre dieťa
  • Antialergický: ani najjemnejšia pokožka nevykazuje žiadnu reakciu pri kontakte s touto špeciálnou tkaninou
  • Umývateľný: aby sa zachovali vlastnosti tohto výrobku, snímateľný obal odporúčame prať len ručne. V prípade potreby je potrebné uprednostniť chemické čistenie
  • Funkčný: v porovnaní s inými výrobkami, produkty Antiacaro nevyžadujú pri ich používaní špeciálnu starostlivosť
  • Spoľahlivý: výrobky Italbaby sú vytvárané s veľkou starostlivosťou a vysokou kvalitou. Kvalitné suroviny sú zárukou dlhej životnosti

Materiál
vnútorný materiál: tepelne spojené polyesterové vlákno s vysokou únosnosťou
vonkajšia látka: 45% prešívaná bavlna a 55% polyester

Dostupné rozmery
60 x 120 x 12H cm
63 x 125 x 12H cm
70 x 140 x 12H cm
80 x 160 x 12H cm

Produkty značky Italbaby sú certifikované a vyrábané v Taliansku podľa bezpečnostných noriem

Italbaby matrac Antiacaro

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 63 x 125 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg