Caramella Pure Grey mini detské kreslo so znakom šedé

Kód: FOTMINSZAZEMB02
€322 €268,33 bez DPH
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
9.7.2024
Možnosti doručenia

Elegantné a štylizované mini kreslo potiahnuté vysoko kvalitným umývateľným velúrom v šedej farbe. Nadčasové detské kreslo s exkluzívnou firemnou výšivkou. Krásny klasický nábytok, ktorý obohatí každú detskú izbičku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné a štylizované mini kreslo potiahnuté vysoko kvalitným umývateľným velúrom v šedej farbe. Nadčasové detské kreslo s exkluzívnou firemnou výšivkou. Krásny klasický nábytok, ktorý obohatí každú detskú miestnosť.

Kolekcia
Pure Grey

Materiál
poťah - vysoko kvalitné umývateľný plyšový textil (velúr) 100% polyester
konštrukcia - masívne drevo
nohy - drevo lakované bielou farbou

Rozmer
šírka 55 cm
výška 70 cm
hĺbka 55 cm
výška sedadla 31 cm
hĺbka sedadla 38 cm

POZNÁMKY: plyš je vlasová tkanina, na ktorej môže proces vyšívanie zanechať stopu, ktorá by sa mala časom zmenšovať

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreslá pre deti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Šedá
Kolekcia: Pure Grey

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.