Caramella Pure Grey detská deka do kočíka šedá

Kód: 33768
€52
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
16.8.2021

Krásna detská deka do kočíka alebo postieľky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná obojstranná deka zdobená štýlovým firemným znakom. Na jednej strane sivá bavlnená oblátka, zospodu biely velúr.Deka bude skvelým doplnkom k výbavičke z kolekcie Pure Grey a dobrým nápadom na darček pre dieťa.Balené v elegantnej firemnej krabici.

Spoločnosť Caramella navrhuje a vyrába výrobky, ktoré sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov.Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.

Pure Grey podložka na prebaľovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Bavlnené deky
Záruka: 2 roky
Farba: Šedá
Kolekcia: Pure Grey
Rozmer: 80 x 90 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.