Caramella Pure Grey hrací kolotoč nad postieľku šedý

Kód: KPPG09
Skladom
Značka: Caramella
€86 €71,67 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
3.10.2023
Možnosti doručenia

Detský kolotoč s krásnymi šedými psíkmi z certifikovanej bavlny. Kolotoče nad detskú postieľku pomáhajú deťom rozvíjať schopnosti. Bábätko pozoruje tvary, farby, môže do ruky chytiť visiace hračky, či sa započúvať do príjemnej hudby, rýchlo sa upokojiť a zaspať. Hudobná skrinka hrá relaxačná melódiu. Kolotoč je namontovaný na bočnej strane postele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolotoče nad detskú postieľku pomáhajú deťom rozvíjať schopnosti. Bábätko pozoruje tvary, farby, môže do ruky chytiť visiace hračky, či sa započúvať do príjemnej hudby, rýchlo sa upokojiť a zaspať.

Detský kolotoč s krásnymi šedými psíkmi. Kolotoč sa skladá z niekoľkých častí, ktoré musia byť navzájom spojené. Mechanizmus s hudobnou skrinkou by mal byť zavesený v hornej časti držiaku. Hudobná skrinka hrá relaxačná melódiu. Kolotoč je namontovaný na bočnej strane postele.

Kolekcia
Pure Grey

Materiál
rám - plast
psíkovia - velúr: 80% bavlna, 20% polyester a 100% bavlna
výplň - polyesterové vlákno

Rozmer
priemer 32 cm
výška 50 cm

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Hracie kolotoče
Záruka: 2 roky
Farba: Šedá
Kolekcia: Pure Grey
Rozmer: Ø 30 x 50H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.