Caramella hojdacie kreslo na kŕmenie béžové

Kód: 33044
€930
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
27.8.2021

Kreslo ideálne pre kojenie alebo unavenú mamičku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké, veľmi pohodlné hojdacie kreslo typu ušiak. Perfektné pre dojčiacu matku vďaka vysokému operadlu, lakťovým opierkam, „ušiam“ pod hlavou a nohám, ktoré umožňujú matke hojdanie a tým upokojujú dieťa a umožňujú mu rýchlejšie zaspávanie. Ďalšou výhodou kresla je jeho čalúnenie vyrobené z vysoko kvalitnej vypranej látky. Kreslo sa hodí do každého interiéru - detskej izby, obývacej izby, spálne a ďalších.Sedadlo má vlnovú pružinu a vysoko pružnú penu, ktorá sa tiež používa na výrobu operadla. Operadlo bolo dodatočne vyrobené na gumovom páse.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreslá pre dospelých
Záruka: 2 roky
Farba: Béžová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.