Caramella Baby Pink prebaľovacia podložka ružová

Kód: PRZEWPP04
€100
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
15.12.2021

Vystužená detská prebaľovacia podložka navrhnutá pre starostlivosť o vaše dieťa, ktorá kombinuje funkčnosť s estetikou. Mäkká podložka vystužená voskovým plátnom vyrobená z bezftalátového a vodou umývateľného PVC. Je pokrytá elegantným prešívaným poťahom v ružovej farbe ozdobený výšivkou. Certifikovaná prebaľovacia podložka bez škodlivých chemikálií má zvýšené okraje, čím chráni dieťa pred úrazom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vystužená detská prebaľovacia podložka navrhnutá pre starostlivosť o vaše dieťa, ktorá kombinuje funkčnosť s estetikou. Mäkká podložka vystužená voskovým plátnom vyrobená z bezftalátového a vodou umývateľného PVC.

Poduška je pokrytá elegantným prešívaným poťahom v ružovej farbe ozdobený výšivkou. Certifikovaná prebaľovacia podložka bez škodlivých chemikálií má zvýšené okraje, čím chráni dieťa pred úrazom.

Kolekcia
Baby Pink

Materiál
poťah je vysoko kvalitný velúr - zloženie 80% bavlna (certifikované Oeko-Tex® Standard 100)
výplň - hypoalergénna netkaná textília, plast, olejová tkanina

Rozmer
50 x 70 x 9 cm

Pranie:
poťah je snímateľný na pranie a je vyrobený z vysoko kvalitného velúru

POZNÁMKY: velúr je vlasová tkanina, na ktorej môže proces vyšívanie zanechať značku obruče, ktorá by sa mala časom zmenšovať

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovacie podložky z PVC
Záruka: 2 roky
Farba: Ružová
Kolekcia: Baby Pink
Rozmer: 50 x 70 x 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.