Caramella Baby Blue prebaľovacia podložka modrá

Kód: PRZEWWEB03
€98 €81,67 bez DPH €98 / 1 ks
Dodanie 7-14 dní
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Vystužená detská prebaľovacia podložka navrhnutá pre starostlivosť o vaše dieťa, ktorá kombinuje funkčnosť s estetikou. Mäkká podložka vystužená voskovým plátnom vyrobená z bezftalátového a vodou umývateľného PVC. Je pokrytá elegantným prešívaným poťahom v modrej farbe ozdobený výšivkou. Certifikovaná prebaľovacia podložka bez škodlivých chemikálií má zvýšené okraje, čím chráni dieťa pred úrazom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vystužená detská prebaľovacia podložka navrhnutá pre starostlivosť o vaše dieťa, ktorá kombinuje funkčnosť s estetikou. Mäkká podložka vystužená voskovým plátnom vyrobená z bezftalátového a vodou umývateľného PVC.

Poduška je pokrytá elegantným prešívaným poťahom v modrej farbe ozdobený výšivkou. Certifikovaná prebaľovacia podložka bez škodlivých chemikálií má zvýšené okraje, čím chráni dieťa pred úrazom.

Kolekcia
Baby Blue

Materiál
poťah je vysoko kvalitný velúr - zloženie 80% bavlna (certifikované Oeko-Tex® Standard 100)
výplň - hypoalergénna netkaná textília, plast, olejová tkanina

Rozmer
50 x 70 x 9 cm

Pranie:
poťah je snímateľný na pranie a je vyrobený z vysoko kvalitného velúru

POZNÁMKY: velúr je vlasová tkanina, na ktorej môže proces vyšívanie zanechať značku obruče, ktorá by sa mala časom zmenšovať

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: PVC prebaľovacie podložky
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá
Kolekcia: Baby Blue

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.