Caramella Baby Blue plyšová hračka myška balerína modrá

Kód: MYSZDBAL01
€86 €71,67 bez DPH
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
7.3.2024
Možnosti doručenia

Chlapčenská verzia dekoračnej myši. Je vyrobená zo sivého úpletu zakončeného modrými prvkami a bielo modrým pruhovaným textilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chlapčenská verzia dekoračnej myši. Je vyrobená zo sivého úpletu zakončeného modrými prvkami a bielo modrým pruhovaným textilom.

Kolekcia
Baby Blue

Materiál
100% bavlna (certifikovaná Oeko-Tex® Standard 100)
výplň - polyesterové vlákno

Rozmer
výška 64 cm, šírka 35 cm

POZNÁMKY: Velúr je vlasová tkanina, na ktorej môže proces vyšívanie zanechať stopu, ktorá by sa časom mala zmenšovať

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Plyšové hračky
Záruka: 2 roky
Farba: Modrá
Kolekcia: Baby Blue
Materiál: 100% Bavlna
Rozmer: 35 x 64H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.