Micuna Lili prebaľovací pult s vaničkou biely

Kód: 34012
€376
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
3.5.2021

Prebaľovací pult s vaničkou, ktorý ľahko zmeníte na komodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lili vaňa má vo vnútri pohodlnú vaničku, držiak na mydlo a odtok na vodu . Vo vrchnej časti obsahuje praktický plastový prebaľovací pult s elegantným čalúnením srdiečok. Zabudované kolesá, ktoré uľahčujú jeho pohyblivosť. 

Vďaka voliteľnému príslušenstvu s  pevnými nohami sa dá premeniť na komodu, vylúčením kolies, vaničky a prebaľovacieho pultu.

 

Rozmery : 93x79x49 cm

Materiál: melamínová doska

Bezpečnostné osvedčenie:  európske

Európske schválenie:  UNE-EN 12221-1 / 2: 2009 (+ A1: 2013)


Charakteristika:

- Zahŕňa plastové čalúnenie
- Podnos
- Miska na mydlo
- Kolieska

Dodatočné parametre

Kategória: S vaničkou
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg