Micuna prebaľovací pult Nordika bielo prírodný

Kód: 33443
€280 €233,33 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia

Prebaľovací stôl z roku 1916 je vďaka svojmu seversko-škandinávskemu a minimalistickému dizajnu dokonalý pre akýkoľvek dekoračný štýl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bieleho lakovaného farbami na báze vody a netoxickými laky. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Produkty značky MICUNA sú ošetrené antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Prebaľovací stôl z roku 1916 je vďaka svojmu severský-škandinávskemu a minimalistickému dizajnu dokonalý pre akýkoľvek dekoračné štýl. Tento kus nábytku bol navrhnutý na rôzne použitie, čím sa predlžuje životnosť výrobku.

Môžete si kúpiť meniace sa príslušenstva a keď je vaše dieťa staršie, stačí ho odstrániť, aby ste z neho urobili peknú komodu, ktorá sa zmestí do každej miestnosti v dome.

Špecifikácia:

  • zahŕňa nástennú kotvu, zásuvku a policu
  • s možnosťou dokúpenia prebaľovacieho rámu s poduškou
  • možnosť výberu aj v čisto bielej farbe

Rozmer PVC podložky: cca 50 x 70 cm

Materiál:

  • lakovaný MDF buk

Rozmer:

  • výška 91,1 cm / šírka 83,7 cm / hĺbka 49 cm

Bezpečnostné osvedčenia: Európske schválenie: UNE-EN 716-1 / 2: 2008 (+ A1: 2013)

Odporúčanie:

Na vyčistenie odporúčame otrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou.

Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: Pulty bez vaničky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Bielo prírodná
Materiál: Lakované MDF
Rozmer: 83,7 x 49 x 91,1H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2021