Suenos De Ciguena nálepka na stenu robot na hojdačke

Kód: 36433
€86,90
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
16.11.2021

Maľovaná vinylová nálepka robota na hojdačke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherná reprodukcia ručne maľovanej akvarelovej kresby priateľstva medzi dieťaťom a jeho robotom, keď sa hojdajú a sledujú hviezdnu oblohu a svietiaci Mesiac. Jedinečný a exkluzívny dizajn Sueños de Cigüeña.
Detské vinyly vyrobené z reprodukcie použitých maľovaných kresieb na dosiahnutie exkluzívneho produktu s použitím špičkových materiálov.
Perfektný prvok na ozdobenie dverí alebo steny detskej spálne a rozjasnenie izby najmenších.

Rozmer : 123x93 cm.

Reprodukcia ručne maľovanej kresby v 100 μm zdobenom samolepiacom vinyle, vysoká kvalita a ľahké umiestnenie. Je tlačený v netoxických latexových atramentoch vysokej odolnosti s hodvábnym povrchom. Originálny a exkluzívny dizajn Sueños de Cigüeña. Vyrobené v Španielsku.

Neinštalujte na čerstvo natreté steny, nechajte ju 72 hodín schnúť. Vinyl je možné umiestniť na akýkoľvek hladký povrch. Nie je vhodný na steny s latexovou farbou alebo s lesklým povrchom. Pred vložením vinylu sa uistite, že je povrch úplne čistý. Môžete vytvoriť kompozíciu, ktorú navrhujeme, ale môžete ju tiež zmeniť tak, aby zodpovedala vášmu priestoru.

Dodatočné parametre

Kategória: Vinylové nálepky
Záruka: 2 roky

Nalepovanie nálepiek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Jej zakladateľka Julia Sánchez, ktorá bola založená v roku 2010 vo španielskej Valencii, navrhuje a vyrába detské vinyly z reprodukcie ručne maľovaných kresieb, jemných farieb, sladkých kresieb s veľmi starostlivými detailmi a veľmi jemných vzorov.
Vyrobené z najlepších materiálov a s netoxickými latexovými atramentmi.

HISTÓRIA: Všetko sa začalo tým, že tehotná zakladateľka svojej druhej dcéry zdobila izbu a na trhu boli iba drevené siluety na nalepenie alebo zavesenie alebo nástenné maľby namaľované priamo na stenu, ktorých náklady boli veľmi vysoké a pre mnohé rodiny neboli príliš dostupné. .
„Prečo z ručne maľovaného výkresu nevytvoriť líniu detských vinylov? „. Týmto by sme dosiahli ručne maľovaný efekt na stenu ... za veľmi prijateľnú cenu.
Bez toho, aby jej trh ponúkol riešenie, sa rozhodla urobiť to sama. Dnes sa spoločnosť SUEÑOS DE CIGÜEÑA stala štandardom v oblasti detských vinylov, a to ako pre detské izby, tak pre detské izby.
Zakladateľ v súčasnosti úzko spolupracuje s Mikim Pérezom, exkluzívnym ilustrátorom značky, ktorý vyvíja všetky dizajny od roku 2016.
Sme hrdí na kvalitu, ktorú ponúkame. Naše detské vinyly sú dostupné v širokej škále vzorov, farieb a veľkostí; takže sú ideálne pre všetky typy miestností.

Priekopníci : tvorcovia vinylového konceptu z umeleckej reprodukcie, ručne maľovaní, čím sa stávajú referenciou pre tento sektor. 

Dizajn : viac ako 80 referencií v rôznych veľkostiach a farbách; každoročné spúšťanie zbierok a sledovanie trendu na trhu. 

Výrobcovia : všetko sa vyrába v Španielsku z najlepších materiálov a starostlivosť o všetky detaily prebieha v úplne manuálnom procese. 

Produkt je k dispozícii v 24 krajinách vďaka rozsiahlym distribučným sieťam a viac ako 2 100 predajným miestam vrátane veľkých obchodov.

dibujo-mano