0 položiek

O nás

Babyom je online obchod s výberovým nábytkom a doplnkami pre batoľatá a deti. Starostlivo vyberáme produkty s najvyššou kvalitou, štýlovým dizajnom a praktickým využitím vo vašej domácnosti a detskej izbe.

Dieťa si od narodenia vytvára silné putá a práve ranné roky života sú dôležité pre vývin osobnosti a temperamentu človeka. Najsilnejšie väzby má so svojimi rodičmi a postupne si obľubuje aj svoje hračky a predmety v prostredí, v ktorom vyrastá. V Babyom si uvedomujeme, že aj prostredie má významný vplyv na vývin dieťaťa, a preto vyberáme funkčné, elegantné a vysokokvalitné produkty, ktoré potešia nie len vaše dieťa ale aj vás.

Naším cieľom je prehlbovať puto medzi dieťaťom a matkou v bezpečnom prostredí detskej izby. Je to krásny čas života, na ktorý nikdy nezabudnete a chceme, aby ste si ho čo najviac vychutnali.

Vyberte si produkty z našej ponuky výberového nábytku a doplnkov pre vás a vaše dieťa. Produkty vyberáme podľa súčasných módnych trendov a z materiálov najvyššej kvality. V našom obchode môžete nájsť postieľky, kolísky, detské postele, ohrádky, komody, skrine, prebaľovacie pulty, poličky, detské stoličky, kvalitné ručne vyrábané detské koberce prateľné v práčke z prírodných materiálov, detskú posteľnú bielizeň, hracie deky, prikrývky, detské spacie vaky, zavinovacie plienky, perinky, kvalitné štýlové oblečenie a topánočky, plyšové a iné hračky, darčekové predmety a ostatné doplnky pre batoľatá a deti. 

S výberom najvhodnejších produktov veľmi radi pomôžeme a odporučíme vám kombinácie nábytkov a doplnkov tak, aby sa detská izba premenila na detský sen :-)