Micuna Trotta rozvojová učiaca veža

Kód: MONT-1872
€315 €262,50 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Evolučná a prestaviteľná učiaca veža je produktom línie Micussori, rodina Montessori z Micuny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bieleho lakovaného farbami na báze vody a netoxickými laky. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Produkty značky MICUNA sú ošetrené antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Kolekcia Micussori od Micuna je o rodine nábytku založené na Montessori vzdelávacom modeli, ktorá sa snaží rozvíjať v hraniciach samostatnosti a slobody dieťaťa a rešpektuje prirodzenú psychológiu a vlastné fyzický a sociálny vývoj dieťaťa. Týmto spoločnosť Micuna potvrdzuje, že je v čele nových trendov.

Kolekcia Micussori bola navrhnutá a vyrobená s ohľadom na produkt v pomere k dieťaťu a jeho skutočným potrebám. Funkcie produktu Micussori musí zabezpečovať čistotu a poriadok a musí byť produktom, ktorý uľahčuje a podporuje pohyb, autonómiu a aktivitu dieťaťa. Z hľadiska dizajnu sú pri tomto type produktu kľúčové krása a harmónia, ako aj ušľachtilé materiály.

Bude to veľká pomoc v prvých rokoch života dieťaťa. Vo fáze väčšieho záujmu a zvedavosti im pomôže dosiahnuť ťažko prístupné miesta, ako je kuchynská linka alebo toaleta a pomôže dieťaťu dosiahnuť väčšiu autonómiu v súlade s Montessori filozofiou.

Má rukoväte pre ľahkú prepravu a keď sa už nepoužíva ako učiaca veža, je možné ju rozšíriť a použiť ako úložnú skrinku.
Jeho povrchová úprava zabraňujú zraneniu dieťaťa, nemá skrutky, o ktorej by sa mohlo zachytiť alebo zakopnúť.

1- Na prvej pozícii je Trotta trojstupňový rebrík. Spodná priečku je možné v prípade potreby sklopiť dovnútra, čo šetrí miesto v domácnosti.

2- Druhá poloha je navrhnutá tak, aby sprevádzala dieťa v jeho rastu. Vďaka novému vodiacemu systému je možné meniť jeho funkčnosť pomocou veľmi jednoduchých a intuitívnych pohybov a bez použitia nástrojov. Vďaka jednoduchému sklzu sa z horného schodu stane skrytý schod, ktorý zníži výšku zdvihu.

3- Je to tiež sedadlo, ktoré je umiestnený ako horný schodík do zadnej polohy.

4- Jeho bočné strany obsahujú zábavnú hru pre dieťa, ktorá má objavovať písmená, číslice a základné geometrické tvary a cestovať s nimi pomocou svojej sledovacie gule. Tento systém umožní dieťaťu nadviazať prvý kontakt s písaním a kreslením vlastným tempom učenia.

Charakteristika:

  • evolučnej vzdelávacie veža
  • intuitívny vodiaci systém
  • police premeniteľný na sedadlo
  • evolučnej interiér na výšku
  • skladacie krok
  • zahŕňa ukazovateľ
  • zóna hry

Rozmer:

  • 91 x 46,5 x 44 cm

Materiál:

  • lakovaná MDF borovica

Na vyčistenie odporúčame otrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou.

Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: Učiace veže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Bielo prírodná
Kolekcia: Micussori
Rozmer: 46,5 x 44 x 91H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024