Micuna podnos na jedenie OVO antracitový

Kód: 33362
€66 €55 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
10.5.2024
Možnosti doručenia

Pevný podnos pre stoličku OVO vyrobený z lakovaného MDF.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bieleho lakovaného farbami na báze vody a netoxickými laky. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Produkty značky MICUNA sú ošetrené antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Nový pevný podnos pre detskú stoličku OVO je voliteľný. Je navrhnutý tak, aby vylepšil metódu BABY LED predĺženej dojčenskej, ktorá navrhuje, aby deti voľne objavovali jedlo, bez toho aby prešli fázou kaše a drvenie. Náš podnos umožní vášmu dieťaťu mať väčší povrch, aby mohlo experimentovať a ľahšie objavovať jedlo.

Podnos Baby Led Weaning sa ľahko umýva. Bude stačiť odstrániť zvyšky jedla z podnosu a použiť čistú a vlhkú utierku z mikro vlákna bez dezinfekčných prostriedkov, pretože je potrebné vziať do úvahy, že pri tejto metóde si dieťa berie jedlo priamo z podnosu.

Materiál: lakované MDF

Rozmer: 42 x 24 x 1,2H cm

Dodatočné parametre

Kategória: Jedálenské stoličky
Záruka: 2 roky
Farba: Antracitová
Kolekcia: Ovo
Rozmer: 42 x 24 x 1,2H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024