Micuna hojdacie kreslo na kŕmenie Confort Eco koža biela

Kód: 33428
€519
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021

Veľmi elegantné hojdacie kreslo na kojenie pre mamičky v rôznych prevedeniach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hojdacie kreslá na kojenie Micuna v rôznych prevedeniach, takže si môžete vybrať to, ktoré sa vám najviac páči, aby sa dokonalo kombinovalo s dekoratívnym štýlom detskej izby, obývacej izby alebo tam, kde chcete kojiť alebo pokojne hojdať dieťa. Ľahko si môžete zvoliť aj čalúnenie alebo povrchovú úpravu hojdacieho kresla.
Tehotenstvo a prvé mesiace života vášho dieťaťa sú jedinečnou etapou, v ktorej je veľmi dôležité starať sa o seba a odpočívať. Z tohto dôvodu vám spoločnosť Micuna ponúka možnosť objednať si ktorékoľvek z našich laktačných hojdacích kresiel pomocou systému SLOW SYSTEM, pomocou ktorého môžete odpočívať v troch pohodlných polohách. Hojdacie kreslo je možné pomocou ovládacieho prvku automaticky sklopiť, aby sa uľahčil pohyb matkám počas tehotenstva alebo laktácie.

Ku kreslu si tiež môžete dokúpiť 4 fixné nohy v bielej farbe.

Špecifikácia

  • štruktúra kresla je z masívnej borovice pokrytá vysokou hustotou polyuretánovej peny 20kg/m3
  • nožičky kresla sú zo 100% pevnej borovice v bielej farbe
  • sedadlo kresielka je vyplnené 100% polyuretánovou penou s hustotou 30kg/m3.
  • opierka kresla je tiež vyplnená 100% jemnou polyuretánovou penou.
  • kožené čalúnenie z jemnej ale pevnej Eco kože 
  • vonkajší rozmer hĺbka 82 cm, šírka 74 cm s výškou 99 cm
  • výška operadla 69 cm
  • hĺbka sedacej časti 51 cm
  • šírka sedacej časti 53 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Hojdacie kreslá pre mamičky
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: Eko koža
Rozmer: 74 x 82 x 99H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg