Micuna detský kĺbový matrac Basic 70x140cm

Kód: CH-1741
€208 €173,33 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia

Kĺbový matrac 70x140 do postieľky je vyrobený na jednej strane s 3D organickou bavlnenou tkaninou, technickou tkaninou so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský matrac 70x140  je vyrobený na jednej strane s 3D organickou bavlnenou tkaninou, technickou tkaninou so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť. Interiérom je jadro HR High resilu, jadro Biocell s otvorenými pórmi s vysokou odolnosťou proti deformácii.

Kĺbový matrac do postieľky je doplnený systémom proti prevráteniu, ktorý zaručuje dieťaťu maximálnu stabilitu, udržuje ho na chrbte pri spaní, čo je poloha odporúčaná detskými lekármi a neonatológie. Zahŕňa tiež polvalec, ktorý bráni dieťaťu v pohybe smerom k nohám postieľky a opusteniu odporúčanej polohy.

Matrace je kompatibilný s Micuna Relax Systém, voliteľným systémom detských postieľok (patentovaný spoločnosťou Micuna), ktorý podporuje okrem iného dýchanie a trávenie dieťaťa, a súčasne znižuje nebezpečenstvo udusenia v dôsledku zvracania. Systém tiež umožňuje zabudovanie matraca od 7 do 10° bez odstránenia dieťaťa z postieľky.

refluxny system

Vlastnosti:
HR jadro 20 kg hustota
Ošetrenie proti roztočom. Nedovoľuje, aby sa roztoče usadili
Antibakteriálna úprava. Zastavuje šírenie baktérií
Hypoalergénne
Kompatibilné so systémom Micuna Relax
Odnímateľný kryt
Umývateľný

polohovací detský matrac

Špecifikácia:

  • vnútro z polyuretánovej peny s vysokou hustotoulátkou SAFE & CLEAN je priehľadná a zo 60% priedušná
  • horná strana matraca tvorená technickou tkaninou, ktorá umožňuje 60% potenie a zabraňuje kondenzácii vlhkosti
  • liečebné účinky Aloe Vera s kĺbovým jadrom 25D
  • 3D textílie z organickej bavlny
  • technická tkanina so vzduchovou komorou, ktorá umožňuje úplnú priedušnosť

Rozmer matraca
116 x 57 x 12H  cm

V spoločnosti Micuna skúmajú a analyzujú globálne odporúčania týkajúce sa detského spánku a aplikujú ich na všetky výrobky, čo zaručuje odpočinok a bezpečnosť. Všetky matrace Micuna sú ošetrené proti roztočom a vyrobené v Španielsku.

Dodatočné parametre

Kategória: Matrace
Záruka: 2 roky
Rozmer matraca: 70 x 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024