Italbaby detský vankúš Antiacaro do kočíka

Kód: 040.4100
€9 €7,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detský vankúš Antiacaro je vhodný do kočíka a vďaka špeciálne patentovanej úprave tkaniny zabraňuje množeniu roztočov. Antialergénna zložka blahodarne pôsobí na zdravie a životné podmienky vášho dieťaťa počas spánku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský vankúš Antiacaro je vhodný do kočíka a vďaka špeciálne patentovanej úprave tkaniny ničí roztoče a účinne a trvalo chráni vaše dieťa. Vankúše Italbaby tak zabraňujú množeniu roztočov a zlepšujú zdravie a životné podmienky vášho dieťaťa. Tvaruje sa podľa profilov jemného tela novorodenca a zaisťujú veľký komfort a vysoké výkony, pokiaľ ide o pevnosť. Vnútorná štruktúra poskytuje správnu podporu pre dokonalý relax, pričom sa vyhýba tlakom a napätiu kĺbov.

Alergia spôsobená roztočmi
Mnoho detí trpí alergickými ochoreniami spôsobené roztočmi, preto tento infekčný problém treba brať vážne. Vlastnosti proti roztočových matracov a vankúšov Italbaby predstavujú skutočnú stopku medzi alergiami a parazitom vďaka špeciálnemu ošetreniu tkaniny. Už po niekoľkých týždňov používania matraca alebo vankúša Italbaby ošetreného proti roztočom zaznamenáte výrazné zníženie alergických symptómov. Môžeme teda tvrdiť, že matrace a vankúše Antiacaro ponúkajú tú najlepšiu ochranu pred alergénmi tohto parazita. Okrem toho, ošetrenie odolné voči roztočom má tiež fungicídne a baktericídne účinky. To umožňuje vysoký štandard zdravej pohody pre dieťa a pokoj v duši pre matku.

Suroviny používané spoločnosťou Italbaby sú certifikované spoločnosťou Oeko-Tex a podliehajú prísnym kontrolám s maximálnou kvalitou a bezpečnosťou.

Italbaby certifikát kvality

Na ochranu vankúše odporúčame dokúpiť kvalitnú bavlnenú obliečku, ktorá absorbuje vlhkosť a je tiež príjemná v kontakte s jemnou detskou kožou.

Vlastnosti

  • Proti roztočom: špeciálne patentovaná úprava zabíja prach a roztoče a eliminuje predpoklad pre ich premnoženie
  • Anatomický: tvarovaná vnútorná štruktúra poskytuje dokonalú podporu pre optimálny odpočinok, pričom sa vyhýba tlaku a napätiu v kĺboch
  • Antichoking: vyrobené z materiálov, ktoré eliminujú riziko udusenia dieťaťa počas spánku
  • Antialergický: ani najjemnejšia pokožka nevykazuje žiadnu reakciu pri kontakte s touto špeciálnou tkaninou
  • Funkčný: v porovnaní s inými výrobkami, produkty Antiacaro nevyžadujú pri ich používaní špeciálnu starostlivosť
  • Spoľahlivý: výrobky Italbaby sú vytvárané s veľkou starostlivosťou a vysokou kvalitou. Kvalitné suroviny sú zárukou dlhej životnosti

Materiál
vnútorný materiál: vlákno polyestéru
vonkajšia látka: 45% bavlna, 55% polyester

Rozmer vankúša
pre kočík 25 x 30 x 3H cm

Rozmer pre obliečku
do kočíka 25 x 30 cm

Produkty značky Italbaby sú certifikované a vyrábané v Taliansku podľa bezpečnostných noriem

Dodatočné parametre

Kategória: Vankúše
Záruka: 2 roky
Do kočíku: 20 x 30 x 3 H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Italbaby značka bola založená v roku 1983 s cieľom ponúknuť vysoko kvalitné výrobky, ktoré myslia na blaho a zdravie novorodenca. Italbaby je jednou z popredných spoločností talianskeho detského priemyslu. Italbaby ponúka dizajnový taliansky nábytok, v ponuke sú klasické zbierky, módne alebo vyšívané tkaniny, široký sortiment matracov, posteľná bielizeň, doplnky a koše. Cieľom je uspokojiť všetky potreby, pocity a želania nových matiek.
Italbaby katalóg Love Oval
Italbaby katalóg