Caramella kreslo pre dospelých so znakom šedé

Kód: 25925
€900
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
24.8.2021

Kreslo je veľmi pohodlné a vďaka širokej škále farieb si nájdu svoje miesto v každej izbe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké, veľmi pohodlné kreslo „do uší“ pokryté kvalitnou umývateľnou svetlošedou látkou. Kreslo zdobí štýlová biela kedra a exkluzívny znak s písmenom „C“ v bielej farbe. Vďaka vysokému operadlu, „ušiam“ pod hlavou a lakťovými opierkami to ocení každá dojčiaca matka. Kreslo sa hodí do každého interiéru - detskej izby, obývacej izby, spálne a ďalších.

POZNÁMKY:  Materiál použitý na čalúnenie stoličky je vlasová tkanina, na ktorej môže proces vyšívania zanechať stopy po obruči, ktorá by sa mala časom zmenšovať.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Kreslá pre dospelých
Záruka: 2 roky
Farba: Šedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.