Caramella Golden Chic detská deka ružová

Kód: KOCGCH04
€68 €56,67 bez DPH
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Možnosti doručenia

Očarujúca a obojstranná deka z mäkkého velúru v detskej ružovej farbe a bielej vaflovej bavlnené textílie. Je vyzdobená elegantným zlatým znakom a dekoratívnym volánikom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Očarujúca a obojstranná deka vyrobená z mäkkého velúru práškovej farby a bielej bavlnenej goferovej látky. Je zdobený elegantným zlatým znakom a ozdobným riasením.

Kolekcia
Golden Chic

Materiál
80% bavlna (certifikované Oeko-Tex® Standard 100)
20% polyester

Rozmer
75 x 88 cm

POZNÁMKY: velúr je vlasová tkanina, na ktorej môže proces vyšívanie zanechať značku obruče, ktorá by sa mala časom zmenšovať

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Lampa stolná Golden Chic

Dodatočné parametre

Kategória: Bavlnené deky
Záruka: 2 roky
Farba: Ružová
Kolekcia: Golden Chic
Materiál: 80% bavlna, 20% polyester
Rozmer: 80 x 93 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.