Caramella Modern detská komoda s prebaľovacím rámom

Kód: 33010
€970
Dodanie 2-3 týždne
Môžeme doručiť do:
16.8.2021

Exkluzívna, moderná biela komoda. Vybavený odnímateľným prebaľovacím pultom - bude dobre fungovať nielen v izbe dieťaťa, ale aj v spálni alebo šatníku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Komoda sa vyznačuje jednoduchosťou formy, charakteristickou pre kolekciu Modern Line a minimalizmom, ktorý nie je v rozpore s veľkou kapacitou nábytku.

Nábytok sa dodáva v plochých obaloch na samostatnú montáž.

ZLOŽENIE: Polomatný lakovaný MDF

VONKAJŠIE ROZMERY:  šírka 122 cm, výška 96 cm, hĺbka 55 cm, po 3 zásuvkách vysoké 24 cm. Prebaľovací pult predlžuje komodu o 20 cm, chráni chrbát a boky o 7 cm na výšku.

ZÁSUVKY: samozatvárací mechanizmus

BEZPEČNOSŤ: Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti: EN 1727: 1998. Materiály použité pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a zodpovedajú hygienickým normám triedy E1. Laky použité pri výrobe sú pre deti úplne bezpečné. Majú hygienické certifikáty Národného ústavu hygieny. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 týkajúce sa obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvierka sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Detské postieľky vyhovujú bezpečnostným požiadavkám európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskych noriem EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Rozmer

  • šírka 122 cm, výška 96 cm, hĺbka 55 cm
  • 3 zásuvkách vysoké 24 cm
  • prebaľovací pult predlžuje komodu o 20 cm

Spoločnosť Caramella navrhuje a vyrába výrobky, ktoré sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov.Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody do detskej izby
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Kolekcia: Modern Line
Materiál: MDF lakovaný polomat
Vonkajší rozmer: 122 x 55 x 96H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.