Caramella Modern detská komoda s prebaľovacím rámom

Kód: KSZPNOW
€1 154 €961,67 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Exkluzívna a moderná detská komoda so zásuvkami je vybavená odnímateľným prebaľovacím pultom v bielej farbe. Funkčná komoda obohatí nielen detská izba, ale aj spálni alebo šatňu. Jednoduchosť formy a minimalizmus sú hlavnými črtami komody. Nábytok balený v plochých baleniach, vlastnú montáž.

Detailné informácie

Podrobný popis

Exkluzívna a moderná detská komoda so zásuvkami vybavená odnímateľným prebaľovacím pultom v bielej farbe. Komoda obohatí nielen detská izba, ale aj spálni alebo šatňu. Jednoduchosť formy a minimalizmus sú hlavnými črtami komody. Nábytok balený v plochých baleniach, vlastnú montáž.

Nábytok balený v plochých baleniach vyžaduje vlastnú montáž.

Prebaľovací nadstavec na komodu, na ktorý položíte prebaľovaciu podložku pre pohodlné prebaľovanie v prvých mesiacoch. Pokiaľ ho už nepotrebujete jednoducho ho odmontujete. Vďaka úchytom umiestnenými na zadnej strane komody nezanechá nadstavec žiadne stopy na komode, čím umožňuje komodu používať dlhšie.

Prebaľovací rám prehlbuje komodu o 20 cm, chráni chrbát a boky sú vysoké 7 cm.

Kolekcia
Modern line

Rozmer pre PVC
50 x 70 cm
85 x 72 x 8H cm

Rozmer
šírka 122 cm
výška 96 cm
hĺbka 55 cm
Výška zásuvky 24 cm

Materiál
lakovaný pololesk MDF

Zásuvky
samozatvárací mechanizmus

Bezpečnosť
Nábytok Caramella spĺňa najvyššie štandardy kvality a bezpečnostné normy EN 1727: 1998. Materiály používané pri výrobe, ako sú MDF, HDF alebo laminované drevotrieskové dosky, majú bezpečnostné certifikáty a spĺňajú hygienické požiadavky triedy E1. Laky používané pri výrobe sú pre dieťa bezpečné. Majú hygienická osvedčenia Národného hygienického ústavu. Spĺňajú požiadavky európskej normy EN 71-3: 1994 o obsahu škodlivých látok a ťažkých kovov. Všetky zásuvky a dvere sú vybavené samozatváracím mechanizmom. Postele spĺňajú bezpečnostné požiadavky európskych noriem EN 716-1: 1995 a EN 716-2: 1995. Komody spĺňajú požiadavky európskej normy EN 12221-1: 1995, EN 12221-2: 1995.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti, ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú mnoho krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam. Najvyšším kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Komody do detskej izby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Biela
Kolekcia: Modern Line
Materiál: MDF lakovaný polomat
Vonkajší rozmer: 122 x 55 x 96H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.