Minikoioi silikónový mini hrnček šedý

Kód: K101100004
€10,99 €9,16 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Možnosti doručenia

Mini hrnček je navrhnutý tak, aby umožňovali malým prstom ľahké uchopenie a držanie za šálku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hmotnosť a veľkosť sú navrhnuté tak, aby umožňovali malým prstom ľahké uchopenie a držanie za šálku.Pomáha pri rozvoji jemnej motoriky.Vhodné do mikrovlnky. Ručné umývanie alebo sterilizácia. Farbivá obsiahnuté v potravinách a tekutinách môžu spôsobiť zafarbenie produktu.

Vek: 4+ mesiace.

Cieľom našej spoločnosti je ponúkať inovatívne a praktické výrobky a vždy kladieme dôraz na bezpečnosť a kvalitu. Naše výrobky sú testované v svetovo uznávaných nezávislých zariadeniach proti škodlivým chemikáliám a fyzikálno-mechanickej bezpečnosti.
Všetky naše výrobky sú testované a schválené podľa štandardov EÚ. Výrobky Minikoioi neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky; Bez obsahu Bpa, PVC, bez ftalátov, bez obsahu olova a ťažkých kovov. Ďalej vykonávame špecifické testy pre každú skupinu výrobkov, ako je uvedené nižšie.

Výrobky Minikoioi majú označenie CE, čo znamená, že sú v súlade s bezpečnostnými normami EÚ.
Minikoioi Sleep Buddy je testovaný na horľavosť a je schválený podľa Európskej normy o bezpečnosti hračiek (EN71-2: 2011 + A1: 201).

Zloženie

Dodatočné parametre

Kategória: Hrnčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.068 kg
Materiál: Silikon

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Cieľom spoločnosti je ponúkať inovatívne a praktické výrobky a vždy kladieme dôraz na bezpečnosť a kvalitu. Naše výrobky sú testované v svetovo uznávaných nezávislých zariadeniach proti škodlivým chemikáliám a fyzikálno-mechanickej bezpečnosti.
Všetky naše výrobky sú testované a schválené podľa štandardov EÚ. Výrobky Minikoioi neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky; Bez obsahu Bpa, PVC, bez ftalátov, bez obsahu olova a ťažkých kovov. Ďalej vykonávame špecifické testy pre každú skupinu výrobkov.

Výrobky Minikoioi majú označenie CE, čo znamená, že sú v súlade s bezpečnostnými normami EÚ.

16