Minikoioi silikónový delený tanier s prísavkou šedý

Kód: K101050004
€24,60 €20,50 bez DPH €24,60 / 1 ks
Vypredané
Možnosti doručenia

Sacia prísavka udržuje tanier bezpečne na stole. Delený silikónový tanierik pre deti v krásnych farbách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prísavka udržuje tanier pevne a bezpečne na stole. Tanier je delený na 3 časti rôznej veľkosti. Pomáha pri rozvoji jemnej motoriky. Vhodné pre použitie v rúre a mikrovlnnej rúre do 200 °C. Zdravá alternatíva k plastu.

Rozmery : priemer 19 cm.

Vekové odporúčanie : vhodné pre deti od 6 mesiacov

UPOZORNENIE : Tanier pevne pritlačte k povrchu, aby sa prisal. Povrch by mal byť hladký, suchý a čistý, aby bolo zaistené prisatie. o Odporúča sa ručné umývanie teplou jarovou vodou a dôkladné opláchnutie. Farbivá obsiahnuté v potravinách a tekutinách môžu spôsobiť zafarbenie produktu.

Cieľom spoločnosti je ponúkať inovatívne a praktické výrobky a vždy kladieme dôraz na bezpečnosť a kvalitu. Naše výrobky sú testované v svetovo uznávaných nezávislých zariadeniach proti škodlivým chemikáliám a fyzikálno-mechanickej bezpečnosti.
Všetky naše výrobky sú testované a schválené podľa štandardov EÚ. Výrobky Minikoioi neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky; Bez obsahu Bpa, PVC, bez ftalátov, bez obsahu olova a ťažkých kovov. Ďalej vykonávame špecifické testy pre každú skupinu výrobkov, ako je uvedené nižšie.Výrobky Minikoioi majú označenie CE, čo znamená, že sú v súlade s bezpečnostnými normami EÚ.

Tanieriky zloženie

Dodatočné parametre

Kategória: Papanie a kŕmenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.295 kg
Materiál: Silikon

Tanierik s prísavkou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Cieľom spoločnosti je ponúkať inovatívne a praktické výrobky a vždy kladieme dôraz na bezpečnosť a kvalitu. Naše výrobky sú testované v svetovo uznávaných nezávislých zariadeniach proti škodlivým chemikáliám a fyzikálno-mechanickej bezpečnosti.
Všetky naše výrobky sú testované a schválené podľa štandardov EÚ. Výrobky Minikoioi neobsahujú žiadne zdraviu škodlivé látky; Bez obsahu Bpa, PVC, bez ftalátov, bez obsahu olova a ťažkých kovov. Ďalej vykonávame špecifické testy pre každú skupinu výrobkov.

Výrobky Minikoioi majú označenie CE, čo znamená, že sú v súlade s bezpečnostnými normami EÚ.

16