Micuna multifunkčný panel do detskej izby

Kód: 33460
Obľúbené produkty
Značka: Micuna
€279
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
29.4.2021
Tento multifunkčný panel je dokonalým doplnkom do izby vášho dieťaťa alebo jeho herne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia Micussori od Micuna je o rodine nábytku založenej na Montessori vzdelávacom modeli, ktorá sa snaží rozvíjať v hraniciach samostatnosti a slobody dieťaťa a rešpektuje prirodzenú psychológiu a vlastný fyzický a sociálny vývoj dieťaťa. Týmto spoločnosť Micuna potvrdzuje, že je v čele nových trendov.
Kolekcia Micussori bola navrhnutá a vyrobená s ohľadom na produkt v pomere k dieťaťu a jeho skutočným potrebám. Funkcie produktu Micussori musia zabezpečovať čistotu a poriadok a musia byť produktom, ktorý uľahčuje a podporuje pohyb, autonómiu a aktivitu dieťaťa. Z hľadiska dizajnu sú pri tomto type produktu kľúčové krása a harmónia, ako aj ušľachtilé materiály.

Môže byť použitý ako ochranný panel na stenu vášho domu. Jeho ľahko čistiteľný materiál a fixky na báze atramentu znamenajú, že má rôzne použitie od hernej dosky až po učiaci panel, aby rodičia mohli komunikovať so svojimi deťmi.

Špecifikácia

  • rozmer výška 133 cm x šírka 115 cm x šírka 6,6 cm
  • lakovaný MDF buk

Obsahuje

  • zahŕňa kotvu na stenu, ktorú môžete použiť ako tabuľu, čelo postele alebo tabuľu na písanie
  • zahŕňa atramentové umývateľné fixky

Dodatočné parametre

Kategória: Zrkadlá
Záruka: 2 roky
Farba: Bielo prírodná
Kolekcia: Micussori
Rozmer: 115 x 6,6 x 133H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna katalóg