Micuna detská komoda na hranie s umývadlom

Kód: MONT-1917 MICUSSORI
€238 €198,33 bez DPH
Dodanie do 14 dní
Môžeme doručiť do:
7.5.2024
Možnosti doručenia

Bezpečnostné umývadlo s nerozbitným zrkadielkom, nastaviteľné zrkadlo v 2 výškach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nábytok Micuna je vyrobený v Španielsku z bukového dreva bieleho lakovaného farbami na báze vody a netoxickými laky. Všetky naše dreviny pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom a naše návrhy, výrobu a distribúciu vyvíjame v priestoroch ekologického dizajnu. Sme hlboko odhodlaní k ekologickej výrobe.

Produkty značky MICUNA sú ošetrené antibakteriálnou povrchovou úpravou babybacter®micuna.

Kolekcia Micussori od Micuna je o rodine nábytku založené na Montessori vzdelávacom modeli, ktorá sa snaží rozvíjať v hraniciach samostatnosti a slobody dieťaťa a rešpektuje prirodzenú psychológiu a vlastné fyzický a sociálny vývoj dieťaťa. Týmto spoločnosť Micuna potvrdzuje, že je v čele nových trendov.

Kolekcia Micussori bola navrhnutá a vyrobená s ohľadom na produkt v pomere k dieťaťu a jeho skutočným potrebám. Funkcie produktu Micussori musí zabezpečovať čistotu a poriadok a musí byť produktom, ktorý uľahčuje a podporuje pohyb, autonómiu a aktivitu dieťaťa. Z hľadiska dizajnu sú pri tomto type produktu kľúčové krása a harmónia, ako aj ušľachtilé materiály.

Je dôležité, aby sa naši najmenší naučili hygienické návyky. Toto bezpečnostné umývadlo Montessori má nerozbitné zrkadlo nastaviteľné v rôznych výškach. Drez s krytom a vešiakovou tyčou, prerobiteľný na toaletný stolík alebo príručný stolík.

Rozmery:

  • rozmer bez zrkadla výška 50 cm x šírka 45 cm x hĺbka 28,6 cm
  • rozmer so zrkadlom: výška 78,5 cm x šírka 45 cm x hĺbka 28,6 cm

Materiál:

  • lakovaný MDF buk

0bsahuje:

  • zahŕňa nástennom kotvu
  • nerozbitné zrkadielko
  • odnímateľné plastové umývadlo pre lahko odvodnením
  • funkcie umývadlá, stola a toaletného stolíka

Na vyčistenie odporúčame otrieť ju suchou handričkou alebo mierne navlhčiť vodou.

Neodporúčame používať brúsne prostriedky.

Dodatočné parametre

Kategória: Učiace veže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Farba: Bielo prírodná
Kolekcia: Micussori
Rozmer: 45 x 28,6 x 150H cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka, ktorá vznikla v roku 1973 v Španielsku, má viac ako 40 rokov skúseností s poskytovaním kvalitného a moderného detského nábytku pre Európu. Ako priekopníci počnúc zavedením drevených kolísok na trh určila spoločnosť Micuna trendy v sektore detského nábytku od založenia spoločnosti. Máme preukázané skúsenosti s ručným, vedomým dizajnom a sme hrdí na to, že teraz môžeme prinášať šťastie americkým rodinám, ktoré zdieľajú naše hodnoty a byť súčasťou prvých rokov ich detí.
Nábytok Micuna je vyrobený ručne v jednom z najkrajších prírodných parkov Španielska v továrni na ploche 35 000 metrov štvorcových, ktorá sa nachádza vo Valencii pri Stredozemnom mori. S viac ako 40-ročnými skúsenosťami v tejto oblasti sa držíme najprísnejších štandardov kontroly kvality a bezpečnosti v Európe aj v Amerike, aby naši klienti dostávali špičkové ručne vyrábané výrobky s najvyššími bezpečnostnými normami.
Jedným z dôvodov popularity je dizajn každého z našich výrobkov. Elegantné, moderné tvary s jedinečným severským nádychom sú v našich postieľkach, vysokých stoličkách a pultoch vždy prítomné. Z týchto dôvodov sme sa stali jednou z najuznávanejších značiek v Amerike a mnoho celebrít už prejavilo svoju lásku k produktom Micuna.

Micuna Katalóg 2024