Caramella visiaca lampa s mašľou a guličkami

Kód: 32953
€118
Dodanie 8-14 dní
Môžeme doručiť do:
6.7.2021

Dievčenský visiaci luster s mašličkou. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásny luster vyrobený z jemnej látky práškovej farby. Vybavený dreveným, okrúhlym previsom zdobeným bielymi, práškovými a sivými guľkami. Nevyhnutné osvetlenie v každej detskej izbe. 

ROZMERY:  tienidlo - výška 31 cm, spodný priemer 40 cm, horný priemer 30 cm, oblý držiak s priemerom 12 cm, zavesený na kovovom háku cca 2 cm od stropu

VÝKON ŽIAROVKY: až  60 W

POZNÁMKY:  Výrobok sa predáva bez žiarovky a bez montážnych prvkov (čapy, skrutky). Vyhlásenie o právomoci je informatívne.  Gule sú vyrobené zo surového dreva a sú maľované ručne. Zrnitosť alebo štruktúra dreva sa môže prejaviť cez lak.

Caramella výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.

Dodatočné parametre

Kategória: Visiace svietidlá a lustre
Záruka: 2 roky
Farba: Ružová
Kolekcia: Baby Pink

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Caramella bola založená v roku 2010. Sú výrobcom nábytku a doplnkov určených pre detské a staršie detské interiéry. Všetky produkty spoločnosti Caramella vyrábajú oni sami - od nápadu, cez dizajn, až po výrobu.
Ich výrobky sú určené nielen rodičom, ktorí navrhujú interiér pre svoje dieťa, ale všetkým ľuďom, ktorí hľadajú vysoko kvalitné výrobky. Nájdete tu nábytok a doplnky pre deti , ktorý je užitočný a funkčné po mnoho rokov. Navyše ponúkajú veľa krásnych a elegantných predmetov, ktoré môžete venovať blízkym priateľom ako darček k narodeninám alebo k Vianociam.
Najvyššia kvalita, originálne vzory, špeciálna starostlivosť o detaily a ručná výroba sú hlavnými črtami každého produktu Caramella.